Rada nezávislých odborů Tesco ocenila jednání se zaměstnavatelem

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Rada nezávislých odborů Tesco ocenila jednání se zaměstnavatelem

Příspěvek  Ivan P. za Thu Oct 08, 2009 11:34 am

Rada nezávislých odborů Tesco dnes jednala v Praze se zástupci zaměstnavatele Tesco Stores ČR a.s.
Zástupci nezávislých odborových organizací při Tesco Stores ČR a.s., jež nepatří do skupiny OSPO, předložily vedení společnosti výčet možných návrhů a doporučení na zlepšení hospodářských výsledků, dle kterých odbory spatřují možné ohrožení hospodářských výsledků. Nezávislé odbory Tesco poukázaly na nedostatky v obchodní politice, jejichž výčet a doporučení zaměstnavatel ocenil jako velmi dobrý. Rada nezávislých odborů Tesco se shodla na poskytnutí prostoru, aby zaměstnavatel měl možnost připomínky odborů vyhodnotit a předložit možné návrhy řešení. Předseda nezávislých odborů Tesco Ivan Předinský následně ocenil a poděkoval zástupcům vedení společnosti za přístup a uskutečněné jednání, při kterém zástupce zaměstnavatele přislíbil, že se bude této problematice detailně věnovat a i nadále jednat.
Zástupci obou stran ocenili vzájemnou konstruktivnost, vstřícnost a důvěru. I nadále budou pokračovat ve společných jednáních s cílem dosažení vzájemné dohody a uzavření sociálního smíru. Rada nezávislých odborů Tesco respektuje právo zaměstnavatele na projednání a ponechává prostor pro další vzájemnou komunikaci a výměnu stanovisek do sjednaného termínu.
Další společné jednání je dle předběžné dohody plánováno uskutečnit v Brně v termínu nejpozději do 17. 10. 2009, kdy budou projednávány další body, zejména mzdové oblasti, které již nebylo vzhledem k časovým důvodům na tomto společném jednání možné projednat. Zaměstnavatel i zástupci nezávislých odborů si tak poskytnou svá stanoviska k již projednávaným bodům k další diskuzi a možným návrhům řešení.
avatar
Ivan P.
předseda rady a KV
předseda rady a KV

Počet Příspěvků : 130
Reputace : 2
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 45
Adresa : Česká Republika, Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru