Kotě hodovalo na kuřeti přímo v Tescu

Goto down

Kotě hodovalo na kuřeti přímo v Tescu

Příspěvek  Admin za Thu Dec 10, 2009 11:27 am

Skvělý nápad dostalo malé koťátko ze slovenského Ružomberka. Zřejmě se mu nechtělo v ošklivém počasí lovit myši, tak se rozhodlo navečeřet v hypermarketu Tesco.
Jako menu si vybralo chlazené kuřecí maso a pustilo se do něj přímo v chladírenském boxu.

"Při večerním nákupu jsem zažila pořádné překvapení, v regálu s masem si totiž pokojně ohryzávala kuřecí hřbety malá kočka," popsala svůj pohled na chladírenský box šokovaná zákaznice Helena Krásna z Ružomberka, která si hodující koťátko pohotově vyfotila. Koťátko upoutalo pozornost více lidí, které rázem přešla chuť na nákup kuřecího a na zvířátko upozornili prodavačku. "Okamžitě jsme zabezpečili odchyt kočky a poškozené výrobky jsme ihned stáhly z prodeje," popsala všechny opatření, které učinili, mluvčí Tesca Oľga Hrnčiarová.

"Zavolali jsme i deratizátora a box byl důkladně vyčištěný. Předpokládáme, že naše opatření podobným situacím zabrání," dodala Hrnčiarová. Na otázku Nového Času, co udělali s chyceným koťátkem, mluvčí odpověděla, že odchyt sice zajistili, ale kočku nechytili. Zdůraznila, že v obchodě se už nevyskytuje.

Zatímco slovenské Tesco měla problém s hladovým koťátkem, to plzeňské se potýkalo s prchlým kaprem, kterému se nechtělo zemřít. Český případ však skončil smrtí, když prodavač praštil kapra do hlavy přímo mezi regály před zraky zákazníků, včetně dějí.

Zdroj Blesk
avatar
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 31
Adresa : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru