pocet lidi na úseku

Goto down

pocet lidi na úseku

Příspěvek  anonym za Fri Jan 29, 2010 12:25 am

dobrý den mohu se zeptat jak je mozné že třeba v HM hHavířov bývá na lahudkách tj. salámy a sýry pouze jeden zaměstnanec? bez brigádniku a?

anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: pocet lidi na úseku

Příspěvek  Admin za Mon Feb 01, 2010 9:08 pm

Jedná se o úsporná opatření, která se společnost snaží vždy uplatnit na začátku kalendářního roku. Snaží se protizákoně dávat nucené dovolené, ubírá fond hodin na jednotlivých úsecích, snižuje rozpočty na materiál MTZ, a dokonce i propouští.

Letos je dopad na zaměstnance o to větší, že byl propad tržeb společnosti o 26,8% oproti minulému roku. A také díky důsledkům finanční krize.

za váš námět děkujeme....NOT
avatar
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 31
Adresa : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: pocet lidi na úseku

Příspěvek  anonim 1 za Mon Feb 22, 2010 7:27 pm

Tato situace je ve všech hypermarketech asi běžná. A nejen, co se týče jednoho pracovníka na lahůdkách, ale i jednoho pracovníka na všech odděleních. A to už je příšliš. Snížili výplaty i úvazky všem. TO už se nedá vydržet.

anonim 1
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: pocet lidi na úseku

Příspěvek  anonym za Tue Feb 23, 2010 7:16 pm

je to katastrofa jedná se snáma jak z otrokama ničím se nezavděčíte snažite se jak blázen a oni chtějí po 1 člověku nemožné a hlavně že se mají prý kupovat nové pokladny a křesla na to mají? vždyt za to by mohli být nějaké lidi. Za každou hloupost dávají vytykačky představují si to v takovém stavu jak hurvínek válku a to ještě chtějí propouštět to už rovnou můžou tesco zavřít Co máme dělat? máme se nechat otročit? Ale sami nikoho nepropustí nutí podepisovat výpověd dohodou Crying or Very sad Kdy bude stávka? vždyt se nic nemění a je to ještě naopak horší.

anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Počet lidí na úseku

Příspěvek  k za Thu Mar 04, 2010 10:07 am

Rád bych reagoval. Proč, když jak všichni víme se snižují počty zaměstnanců na všech úsecích, nikoho nezaráží, že počty našich slavných managerů zůstávají nezměněny? Ba naopak , na OD Brno jejich počet v loňském roce vzrostl o další dva. tak zvané junior manažery. Tak teď jich tu máme celkem deset. Nebylo by lepší se poloviny těchto v provozu nepoužitelných zaměstnanců zbavit a místo nich zaměstnat 13 nových schopných prodavačů?

k
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: pocet lidi na úseku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru