Tesco zavedlo zákaz vstupu zákazníkům v pyžamu

Goto down

Tesco zavedlo zákaz vstupu zákazníkům v pyžamu

Příspěvek  Admin za Tue Feb 09, 2010 9:51 pm

Už žádné bosé nohy a žádná pyžama. Takovým zákazem reagoval supermarket Tesco ve velšském Cardiffu na stále se zvyšující počet lidí, kteří chodili do obchodu nakupovat nevhodně oblečeni.


Supermarket se rozhodl vyjít vstříc zákazníkům stěžujícím si na stále se uvolňující oblékací návyky ostatních nakupujících. Když potkávali lidi chodící na boso či v pyžamech, prý je to pohoršovalo a cítili se v jejich blízkosti špatně. Tesco jim dalo za pravdu a vydalo nařízení zakazující jim vstup do prodejny.

"Abychom se vyhnuli pohoršování, žádáme naše zákazníky, aby chodili do prodejny vhodně oblečeni (boty musí zůstat na nohou po celou dobu nákupu a noční oděv není povolen)," upozorňuje nová cedule u prodejny.

"Nejsme žádný noční klub, který by měl striktní dress code, jakékoliv džíny či teplákové soupravy jsou samozřejmě zcela v pořádku. Požadujeme nicméně po zákaznících, aby nenakupovali v pyžamu a v tom, v čem spí. Nechceme nikomu diktovat, ale reagujeme na přání lidí. Je pro nás důležité, aby se tím necítili pohoršeni ostatní zákazníci," uvedla mluvčí tamního Teska.


Zdroj INovinky.cz
avatar
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 31
Adresa : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru