Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?

+2
Tescomanka
Admin
6 posters

Goto down

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? I_vote_lcap95%Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? I_vote_rcap 95% 
[ 463 ]
Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? I_vote_lcap5%Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? I_vote_rcap 5% 
[ 24 ]
 
Celkem hlasů : 487
 
 

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? Empty Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?

Příspěvek  Admin Tue Mar 16, 2010 9:14 pm

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?
Admin
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 36
Adresa : Brno

https://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? Empty Stávka

Příspěvek  o?íšek Mon Apr 12, 2010 11:50 am

Situace je již neúnosná, standardy obchodu se budou nadále snižovat - bez potřebného počtu zaměstnanců nelze zajistit ani zákonné požadavky pro bezpečný provoz s potravinami. Čekají na to, až začneme dostávat pokuty od SZPI, Veteriny,....?? Budou mít alespoň důvod sejmout další hlavy?! Není to už obchod, je to hra na dodržení čísel, tesco hodnoty jsou ztraceny! Že se nikdo nestará o zákazníky lépe než my? To je už opravdu v dnešní době směšné! Vedení společnosti už nehledí vůbec na to, aby byl zákazník u nás spokojený a vracel se, naopak se účastní soutěže, kdo bude mít více nespokojených zákazníků a kolik jich ztratí! Snižování počtu zaměstnanců je naše cesta ke zkáze této společnosti. Zaměstnanci už pro naši společnost nejsou lidé, ale bezcenný materiál, se kterým si dovoluje zacházet způsoby, které nejsou v žádném případě morální. Jsme už v začarovaném kruhu - nemáme tržby, tudíž peníze na zaměstnance, tak snižujeme obslužnost, tím zákazníky a tržby a pořád dokola. Na centrále by se měli zamyslet nad našimi letáky a promocemi vůbec. Stejné položky stále v promu dokola, sortiment elektra - výsměch dnešní doby, zásoba prodejných položek na prních 30minut. Jsem znechucen z této firmy a dávám ji ještě posledních 6 měsíců na vývoj k lepšímu, jinak jsem rozhodnut opustit palubu a nezúčastňovat se těchto zvěrstev, které jsou na nás páchány! Držím nám všem pevné nervy a snad lepší zítřky, ale je to asi sci-fi Sad

o?íšek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? Empty podporuji stávku za lidský přístup k zaměstnancům a k jejich právům

Příspěvek  Tescomanka Sat Oct 30, 2010 12:03 pm

Admin napsal:Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?
Ano podporuji stávku! a to z důvodu :
Dobrý den.
Taky by mě zajímalo jak je možné že odbory naletěly vedení Tesco že něco udělají a navrší počet zaměstnanců.Tento problém je asi k neřešení po celém území ČR.Je to koloběh který nemá logiku např. když nám ubraly lidi tak to zdůvodnily že nejsou tržby ale jak mohou být tržby když jsou prázdné regály jelikož nemá kdo vybalovat a sklady jsou narvané,počet lidí stoupá jen v případě když má někdo dorazit do Tesco na audit Na pekárně jsme po jedné ale korýtka musí být plná,ještě musíme stíhat vybalovat dovozovku,doplňovat a dosypávat chleby a rohlíky a ještě k tomu obsluhovat u vitríny se zákuskami,je to opravdu o nervy!!! Na stole vám kyne těsto,lidi vás okřikují že chtějí rohlíky a u vitríny stojí fronta na zákusky a podle vedení to musíte stíhat aby všechno bylo tip-ťop.Nejvíce mě ale štve že nám šéfují lidé co o své a naší práci nemají ani šajn,nutí vás dělat něco co v praxi nejde provést tak jak si oni myslí že by to mělo být a perlička na konec : pán Ivan Pilát je u nás manažerem VBS ale nutí nás při vší vytíženosti ještě komínkovat pečivo do koryt,je velmi arogantní a k personálu se chová jako k hadru a bohužel ne jenom on i pán Šafránek k vzhledem svému vzdělání nám přidává nesmyslnou práci navíc takže místo pečení převážně vypisujeme nějaké papíry které stejně nikdo nekontroluje,balíme zákusky,dosypávame rohlíky a když nám zbude čas tak pečeme,do práce chodíme s odporem (i když mám tu práci ráda),často se nevyhneme ani slzám -to když po nás chtějí více než jsme schopny udělat.Prosím vás,můžete nám nějak pomoci??? Děkuji moc,omlouvám se že se nepodepíši ale taky mám strach

Tescomanka

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 30. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? Empty Re: Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?

Příspěvek  nakupci Fri Nov 25, 2011 8:42 pm

Přečetla jsem celé forum,a je mi do Crying or Very sad Je to na všech barákách ták stejné.Jediné co mě v téhle práci drží je že mě "zatím" po roce stále ještě baví.ALe kam až to chce naše vedení hnát.Tolik povinností co nám nakládají se nedá za 8hod šichtu zvládnout.denně obětujeme Tescu 2-3 hod svého času,který nám nikdo nezaplatí.doma totálně odpadnu, a rodina mě skoro už vubec nezná,stojí mi to za to ???Inventury chodíme dělat brzy ráno(od 4.00hod),pak rychle objednávky(-pozor obchod musí být nacpaný ,zboží objednávejte dostatek-ale pozor zas tolik at nemáte moc slev-což znamená na Fresh hádat z karet),objednávky zaberou minim.2hod času,pak rychle honem díry,honem honem už je tu kamion,vybal si co jsi si objednala,protože nikdo kdo by ti to vybalil tu není,,pak honem honem slevy-at jsou co nejdřív na ploše,,pak honem honem odpisy,protože už bude 12 hod a blíží se team5.Mezitím stihni ještě udělat plánogramy,vypln všechny tabulky,reporty,plány,nastuduj report ztrát at víš přesně na kolik % neplníme,a kolik jsi zas měl na ztrátách.Přeskenuj si všechny retky z velkých na malý,uprav kapacity,hlídej záruky....atd..co vše se dá stihnout za 7,5 hod šichtu?Celá směna je ve stylu Tesco běhu,kdo neběží -nestihne nic a já jsem vážně už vyčerpaná Neutral Přesčasy nikdo nezaplatí,náhradní volno není kdy si vybrat,ztrácím chuť pracovat v této společnosti Evil or Very Mad Evil or Very Mad

na reklamu -Tesco,na všem záleží- začínám být alergická.na zaměstnancích tu nezáleží nikomu.

nakupci

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 24. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? Empty Re: Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?

Příspěvek  mana.dam Sat Jan 28, 2012 7:10 pm

Koukám že na všech barácích je to obdobné a do nebe volající affraid .U nás máme pocit že nás prostě chtějí zlikvidovat.Propustili veškeré brigádníky,lidi se zkušební dobou a smlouvy na dobu určitou už lidem neprodloužili.Tak to vypadá tak že na pokladnách jsou přes den dvě pokladní + koordinátorka,údržbáři doplňují mléčné a zeleninu,z elektra doplňují na ambiku a VBSka nám skládá kamiony.A to jsme HM 5k,takže poměrně velký barák s poměrně slušnou tržbou,ale pořád nejsou peníze.Hlavně že nám minulý týden instalovali nové monitory k pokladnám confused ??????Nutí nás dělat přesčasy,které neplatí a když se ozvem seberou nám hodiny,dají vytýkací dopis a pak už jen člověk čeká na vyhazov. Evil or Very Mad Hlavně že máme pravidelné sezení s panem ředitelem,který akorát slibuje a nic z toho.Co víc dodat,asi už by se mělo začít něco dělat s touto situací,letošní leden je opravdu nejhorší za tu dobu co tam dělám. No Tak že tímto souhlasím se stávkou Question Exclamation

mana.dam

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 28. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? Empty Re: Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?

Příspěvek  grebis Thu Oct 11, 2012 5:43 pm

Jo,jo je to šilené.Kde až jsou schpni zajít?Kluky z vbs propustily,kvuli šetření nákladu a hned přibrali dva manažery tak celkem nechapu to jejich šetření nákladu.Je to vcelku velice smutne,již ani nevím co ktomu dodat.Snad jen to "možna bude líp".

grebis

Počet Příspěvků : 3
Reputace : 0
Datum Registrace : 09. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? Empty Re: Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?

Příspěvek  NOT, poradna Wed Dec 05, 2012 7:20 pm

grebis napsal:Jo,jo je to šilené.Kde až jsou schpni zajít?Kluky z vbs propustily,kvuli šetření nákladu a hned přibrali dva manažery tak celkem nechapu to jejich šetření nákladu.Je to vcelku velice smutne,již ani nevím co ktomu dodat.Snad jen to "možna bude líp".

Dobrý den,
můžete prosím sdělit, kde přibrali nové manažery? Toto by bylo v rozporu se stanovenými záměry společnosti. Stav manažerů se měl rapidně snížit. Máte prosím někdo i jinde poznatky?

Prosím, vždy označte provozovnu a popište zrušená či nově obsazená místa, případně styl "škatule, škatule, hejbejte se". Jak proběhly změny na Vaší provozovně.

Děkujeme
NOT, poradna
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji? Empty Re: Máte toho už dost? Souhlasili byste s vyhlášením stávky a podpořili ji?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru