Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chce se mi z této společnosti zvracet.

Goto down

Chce se mi z této společnosti zvracet. Empty Chce se mi z této společnosti zvracet.

Příspěvek  Anonymní Sat Apr 10, 2010 8:17 pm

souhlasím tu s komentářem člověk v tescu nikdy neví kde skončí a to aby prý snížili ztráty tak se musí vybírat slevy v noci jak to chtějí asi udělat když ty lidi si to zboží nekoupí my nemůžem za to že se jim to neprodává ty lidi si to musí nejdřív koupit a my je nedonutíme a my nejsme povini dělat přesčasy kdo stíhá svoji práci v čase? nikdo každej chodí věčně na dřív a odchází pozdě a co soukromí život? máme snad nárok na odpočinek a není v životě jen tesco my se snažíme jak můžem ale jediné východisko aby bylo vše perfektní je nabrat lidi k tomu je potřeba tým a v 1 se vše nezvládne za 8 hod chtějí přesčas ale at ho laskavě zaplatí a pak si rozmyslí jestli se vyplatí stále dělat přesčasy občas se to dá ale ne že se tam bude zůstávat pořád dýl a to v olomouckém tescu je prý pořád na celém tescu nadstav a kde? když na oddělení jsou věčně po 1 v tescu jsou podstavy a ne nadstavy at si ti navrchu tu práci zkusí nejsme jejich otroci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chce se mi z této společnosti zvracet. Empty Chce se mi z této společnosti zvracet.

Příspěvek  Anonym Sat Apr 10, 2010 9:21 pm

Jak tak čtu, na všech barácích je to asi stejné,nalada na bodu mrazu.

Anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chce se mi z této společnosti zvracet. Empty Chce se mi z této společnosti zvracet.

Příspěvek  Tesco Sat Apr 10, 2010 11:07 pm

Směna v Tescu by se dala shrnout asi takto: Přijdete do práce a vidíte, že na OFD nejsou etikety. Rozhodnete se je dodělat, ale v tu chvíli Vás volají na pokladny. Na pokladně jste hodinu. Pak jdete pro PDCU, aby jste udělali etikety. Jeětě než pro něj dojdete tak Vás volají na pokladnu. Vy se nedáte a aspoň pro to PDCU dojdete. Na pokladnu kvůli tomuto příjdete o 30 sekund později a nekdo po Vás začne řvát, že kde jste tak dlouho. Po půl hodině Vás propustí, ale než dojdete k OFD a naskenujete první etiketu, tak Vás volají zase na pokladnu. Po třetím propuštení z pokladny zajásáte neboť se Vam podařilo doskenovat poslední etiketu a poslat si je do tisku. Při další cestě z pokladny si pro ně můžete zajít a při další cestě z pokladny je snad i roznesete. Podíváte se na hodinky a ejhle, v práci jste již 5,5 hodiny. Podle zákoníku práce už máte být na přestávce. Menší konflikt s koordinátorem pokladní zóny, který nechápe, že i někdo jiný než pokladní má nárok na přestávku, a hurá na pauzu. Máte 30 minut, kdy si můžete udělat nějaký úkol od svého nadřizeného a nikdo Vás nemůže nikam odvolat protože máte přestávku. Jidlo hold dneska mít žádné nebudete nebo si na něj vyhradíte tak max 5 minut. Pět minut před koncem přestávky Vás už volají na pokladny. Co kdyby jste si dnes vzali přestávku jen 25 minut. Do konce směny to pokračuje jako před přestávkou a vy už stihnete jen velké prd a druhý den dostanete od svého nadřízeného "poděkování" za to, že nic neděláte (například vytýkací dopis a nebo Vás donutí dát výpověď). Jediný způsob jak stihnout aspoň něco je zůstat v práci přesčas, který Vám ale nikdo nezaplatí.
Nejhorší je na cestování na pokladny to, že pokud Vás vyhlásí na pokladnu, vy tam jdete přes celý obchod, odbavíte 2 zákazníky a pošlou Vás pryč, Vy dojdete do skladu a po pár minutách Vás znovu volají na pokladny a zase na 2-3 zákazníky a tak je to pořád dokola, druhý den máte podle reportu na kase odseděno 3:25hod, ale ve skutečnosti kromě 3:25 na pokladně ztravite další 3hod chozením tam a zpět a to už v žádném reportu není. A protože ředitel a manažeři se řídí pouze podle reportů, je jisté, že Vás nadřízený pěkně seřve, že jste nic nedělali a celý den se jen flákali.
Co se mé osoby týče, tak ta už je z Tesca dávno pryč a Tescu se vyhýbá i jako zákazník. Nikde nemám žádnou záruku, že v Tescu někomu nerupne v kouli a nezruší všechny zaměstnace a já tam pak příjdu a jediné co si budu moci koupit je prach v prázdných regálech. Už se můžu jen smát výrokům typu: ono je to jinde stejné i horší. Ať jdu do Kauflandu, Globusu, Alberta, Billy, všude je doplněno a lze potkat i nějakého prodavače, ale v Tescu opravdu ne.

Tesco
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chce se mi z této společnosti zvracet. Empty pro Tesco

Příspěvek  anonym Thu Apr 15, 2010 11:03 am

Jo jo je to tak. Se všemi tady souhlasím. U nás na baráku OV-Třebovice všichni sedí z oddělení na kasách, regály prázdné a špinavé, nikomu to nevadí. U nás je taky pořád nadstav, chodíme vypomáhat na jiné baráky na kasy (Karviná, F-M), ve finále, když tam přijedete, viz. včera do Karviné, tak celý den vybalujete zboží, na kase sedíte asi hodinu před koncem směny, kdy máte odcestovat dom. Takže v Třebovicích prázdné regály, u kas fronty do půlky Tesca (hlavně, že máme reklamu víc jak 2 ve frontě neuvidíte) a lidi doplňujou v Karviné, tak to se vyplatí! Tak proč nedoplňujou u nás? Na oddělení když zavoláte, tak nikoho neseženete, protože sedí kde? Asi na prdeli na kase, kde jinde, že? Máte strach potkat nějakého zákazníka, aby se Vás na něco zeptal, protože nevíte co mu máte odpověděť, nesmíte říct, že Vás je málo, že všichni sedí na kasách a když člověk potřebuje poradit, tak si musí vystačit sám. Nevím na co máme 10 manažerů, kteří dělají vyloženě hovno a za to hovno berou peníze. Proč se na ty kasy naposadí sami? To by jim asi upadly ručičky, že? No jo, když někteří mají na to papír, tak to se jim to sedí v těch kancelářích. A zajímalo by mě, proč vždycky když přijedou anglani, se vše změní a naberou se brigádníci aby byl doplněný obchod a na kasách nebyly fronty. Proč nemůžou přijet nečekaně? Ti by teda zírali, těm by asi vypadli oči. Jsem zvědavá jestli se s tím vším něco bude dít, nebo se to zase hodí do koše a skutek utek. Tak jako každý jiný chodím do práce z odporem a opravdu si hledám něco lepšího, protože tato společnost stojí za velké prd a připadá mi to, že tu společnost chce někdo pohřbít.

anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chce se mi z této společnosti zvracet. Empty Re: Chce se mi z této společnosti zvracet.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru