..........

Goto down

..........

Příspěvek  ........ za Sun May 23, 2010 4:12 pm

Dobry den,dnes se me stala velmi neprijemna situace ja si myslela ze odbory jsou proto aby hajili zajmi zamestnancu ale po dnesni diskuzi teda monologu asi ne!!!!!!Jsem taky zamestnana v tescu a dnes jsem se o sobe dozvedela ze sikanuji zamestnance a nechci je poustet na prestavky tato informace padla na odbory z druhe ruky a uplne obracena coz se me dotklo a rada bych to resila,odborari pouzivaji radi slovo sikana a dnes jsem tu od odboraru byla sikanovana ja az si dovolim i rict ze tak na pul i vyhrozovano.Odborari asi zapomeli proc jsou vubec tady.....Tim to bych Vas rada poprosila o nejaky kontak vyssi osoby s kym bych to mohla probrat.
dekuji

........
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: ..........

Příspěvek  Hana U. za Thu May 27, 2010 7:28 pm

Dobrý den,
zřejmě hovoříte o Špalíčku, o skutečnosti jsme byli informováni sdělením zaměstnanců, kdy došlo k narážkám, že dokud nebude práce hotova, nepůjde na přestávku, informaci potvrdili další zaměstnanci včetně pracovníka ABL. Není vhodné navíce se zmiňovat na prodejní ploše tak, aby to slyšeli i samotní zákazníci. Stížnost zaměstnanců je v současné době řešena a věřte, ža Rada projednává každou stížnost, ať již vydá stanovisko jakékoli, ve prospěch zaměstnance či nadřízeného pracovníka. Je nám známa situace na provozovně, zejména souhra rodinných příslušníků ve vedení provozovny (což je v přímém rozporu s pracovním řádem), stejně jako skutečnost, že na provozovně je 5 vedoucích pracovníků na 6 zaměstnanců (pro nás naprosto nepochopitelný nepoměr).
Celý spor bude řešen a budete mít možnost se k němu vyjádřit, stejně jako ostatní přítomní zaměstnanci, kteří tak již učinili.
Můžu Vás ujistit, že vždy postupujeme objektivně a spravedlivě, bez rozdílu zda se jedná o provozního zaměstnance nebo vedoucího pracovníka.

Hana U.

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 25. 05. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: ..........

Příspěvek  tiskovecentrum.NOT za Thu May 27, 2010 11:52 pm

Hana U. napsal:Dobrý den,
zřejmě hovoříte o Špalíčku, ....

Dobrý večer, musím se připojit k předchozí odpovědi zástupce Rady. Ano, vzniklý problém je třeba řešit, zvláště pak, vykonávají-li rodinní příslušníci vedoucí funkci tak, že je jeden podřízen druhému a ano, je to v přímém rozporu s pracovním řádem a současně i závažným střetem zájmů. Pro členy Rady je nepochopitelný i výkon funkce vedoucího na DPČ a na zkrácený úvazek. Nemyslím si však, že je to problém řešitelný zde, ale je třeba to řešit přímo na provozovně, popřípadě s vedením společnosti, ale především tak, abychom mohli znát názor a argumenty všech stran.
Neslučujeme se však s postupem, kdy jsou zaměstnanci ve svých právech omezováni právě podmínkou splnění některého z úkonů, přestože jim právo vyplývá ze zákona, tedy KS a ostatní si vesele "vykuřují" před provozovnou namísto přiložení ruky k pomoci ostatním zaměstnancům, přestože nejsou ve vedoucí pozici, zejména pokud rádi používáme heslo: "Jsme jeden tým - Tesco tým". Vedoucí zaměstnanci by měli vždy jít příkladem.
avatar
tiskovecentrum.NOT

Počet Příspěvků : 30
Reputace : 1
Datum Registrace : 20. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi http://http:nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Re: ..........

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru