Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LPS doplňovači ...

Goto down

LPS doplňovači ... Empty LPS doplňovači ...

Příspěvek  LPS Sat Jun 19, 2010 11:02 pm

Jako pracovník LPS jsem často posílán doplňovat zboží. Mají na to nadřízení zákonné právo? Mohu to odmítnout?

LPS
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

LPS doplňovači ... Empty Re: LPS doplňovači ...

Příspěvek  Ivan P. Sat Jun 26, 2010 12:02 am

LPS napsal:Jako pracovník LPS jsem často posílán doplňovat zboží. Mají na to nadřízení zákonné právo? Mohu to odmítnout?
Dobrý den, můžete odmítnout. Práce Vám musí být přidělována v rámci pracovní pozice sjednané v pracovní smlouvě, v tomto případě není doplňovaní součástí pracovní funkce pracovníka LPS a nesouvisí s pracovní smlouvou. Odmítnutí tak není porušením pracovní kázně ani jiných pracovněprávních předpisů.
Ivan P.
Ivan P.
předseda rady a KV
předseda rady a KV

Počet Příspěvků : 130
Reputace : 2
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 51
Adresa : Česká Republika, Brno

http://nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

LPS doplňovači ... Empty LPS doplňovačí vod a džusíku

Příspěvek  dzuchla Sun Oct 03, 2010 8:19 pm

dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mě může ředitel a manažer LPS vyhrožovat vytkou nebo dokonce i výpovědí za to že pracuju na cctv a každý den přes den od jedné odpoledné do dvou odpoledné naženou všechny zaměstnance včetně zaměstnance cctv a recepce na vybalování a doplňování vod na HM.A pokud neuposlechnem dostanem vytýkací list nebo na hodinu výpověď,a jak říká naš ředitel on má ty páky aby nás mohl vyhodit z hodiny na hodinu,a sehnad si někoho jiného na kamery(podotýkam že mám smlouvu na neurčito)a už se mi jednou stalo že jsem to odmítnul doplňovat že to není v mé pracovní smlouvě a hned jsem dostal vytýkací dopis.Co mám dělat??jak se mám pránit?když dělám noční tak neděláme nic jineho nežli doplňujem vody (náš HM provozní doba od 6-24h) přitom máme sejfrovát alkohol nebbo drogérii ale to samozdřejmě není protože musíme doplňovat vody!!Ten náš Pavlík (ředitel)je prostě vodama posedlý.
Dyť on by nebyl schopný vést vietnamskou tržnici natož tenhle kolos Tesko.
A náš manažer LPS (pravá ruka ředitele)nám řekl že splácí pujčky a že se nás u něj zastávat nebude ale kdo sakra v dnešní době půjčky nesplácí.!!prosím o radu protože pracovat v tesku je hnusný bordel a buzerovaní lidí říkam to všem co chcou jít v tesku hledát práci.

dzuchla
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

LPS doplňovači ... Empty Re: LPS doplňovači ...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru