otevírací doba

Goto down

otevírací doba

Příspěvek  beruška za Wed Jun 23, 2010 9:21 pm

dnes p. ředitelka rozhodla, že pokladní budou dělat do 22,30 aby si zákazník mohl jít nakupovat ještě ve 22,00hod.a je jedno jak dlouho se bude courat po Tescu. Na pokladně mají sedět holky,které jsou z města a nedojíždějí. Jsme otevřeni od 6,00 do 22,00. Má na to právo?To ty místní budou dělat jen odpolední.

beruška
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: otevírací doba

Příspěvek  Ivan P. za Fri Jun 25, 2010 11:56 pm

beruška napsal:dnes p. ředitelka rozhodla, že pokladní budou dělat do 22,30 aby si zákazník mohl jít nakupovat ještě ve 22,00hod.a je jedno jak dlouho se bude courat po Tescu. Na pokladně mají sedět holky,které jsou z města a nedojíždějí. Jsme otevřeni od 6,00 do 22,00. Má na to právo?To ty místní budou dělat jen odpolední.

Dobrý den, k Vašemu dotazu bychom potřebovali asi více informací. Obecně však platí, že rozvrh hodin (harmonogram) Vám určí zaměstnavatel, avšak musí přihlížet k oprávněným zájmům zaměstnance. Změna harmonogramu v průběhu platnosti však jednostranně nejde. Pokud mohu poprosit, kontakujte nás pro bližší informace e-mailem na adrese nezavisleodborytesco@centrum.cz nebo not.sekretariat@gmail.com. V současné době Vám nedokáži jinak odpovědět.
avatar
Ivan P.
předseda rady a KV
předseda rady a KV

Počet Příspěvků : 130
Reputace : 2
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 46
Adresa : Česká Republika, Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru