Kolektivní smlouva uzavřena

Goto down

Kolektivní smlouva uzavřena

Příspěvek  tiskovecentrum.NOT za Fri Jun 25, 2010 11:40 pm

Kolektivní smlouva uzavřena

Praha/Brno - Odborové organizace při Tesco Stores ČR a.s. včera ve večerních hodinách uzavřely s vedením společnosti Tesco Stores ČR a.s. novou kolektivní smlouvu na období od 1. 7. 2010 do 31. 3. 2012. Tento dokument upravující mzdové nároky a pracovní podmínky podepsali zástupci Nezávislých odborů Tesco (NOT) a Podnikového výboru ZO OSPO v pražském Konngress hotelu Iris společně se zástupci zaměstnavatele.

I přesto, že bylo vyjednávání vedeno v časové tísni, podařilo se ji uzavřít ještě před skončením platnosti té stávající. Kolektivní smlouva zachovává všechny zaměstnanecké výhody, jako věrnostní bonusy, penzijní připojištění, příspěvek na stravu či rekondiční volno, které je nově navýšeno po šesti letech o další den. Od 1. července zvýši mzdy v průměru o 3,5 pct.

„Chtěl bych touto cestou poděkovat všem svým kolegům, kteří se vyjednávání účastnili, ať již za odborové organizace NOT či OSPO, zejména našemu hlavnímu vyjednavači Milanu Matušíkovi. Všichni přípravě i samotnému jednání obětovali spoustu svého volného času, který mohli trávit s nejbližšími přáteli nebo rodinami, a přesto jednali každý den do nočních hodin o kolektivní smlouvě,“ řekl po podpisu kolektivní smlouvy předseda Rady NOT Ivan Předinský. „Významné díky patří ale i panu Vesselinu Barlievovi, vyjednavači na straně zaměstnavatele, který přispěl díky vzájemnému a konstruktivnímu dialogu, který jsme do této chvíle postrádali, k uzavření kolektivní smlouvy v termínu. Považuji jej za velmi dobrého diplomata, který umí naslouchat,“ dodává předseda Rady NOT.
tiskové centrum NOT
avatar
tiskovecentrum.NOT

Počet Příspěvků : 30
Reputace : 1
Datum Registrace : 20. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi http://http:nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru