CCTV

Goto down

CCTV

Příspěvek  Joker za Tue Jul 13, 2010 7:43 am

Vážení a drazí spolupracovníci Tesco Story....v HM Havířov se dějí divy. Začalo to příchodem nového pana řiditele, který se pravidelně v úterý věnuje modlitbám v jakési sektě a zbytek týdne tráví tím, že buzeruje a šikanuje s obrovskou radostí všechny zaměstnance HM....aspoň zde je ta spravedlnost. Náš příběh pokračuje, když se do funkce VÚ LPS dostal škarohlíd, který zázračně přeskočil všechny služebně starší kolegy a to jsou v Havířově opravdu skoro všichni....jeho nejnovější počin ovšem nemá obdoby....začal pracovníkům LPS, prý na pokyn s politbyra...zakazovat pití na pracovišti a co více, chce přímo na místnosti CCTV umístit kameru, kterou bude všechny tyhle hodné lidičky, kteří mu dělají záchyty a ve svém volnu chodí po magistrátech a soudech, prostě šmírovat a nahrávat. Prý má podezření...Já mám také podezření, že si jednoho dne sednu a napíšu ne na onu proslulou linku důvěry nedůvěry, ale přímo na úřad o ochraně osobních dat....V této společnosti(míním náš stát, nejen Tesco je svět) existují zákony a my se jimi můžeme bránit. Nevěřte slovům manažerů, že existuje jakýsi Tesco zákon, který je nadřazen snad i ústavě, nebo Chartě OSN....Dozrál čas....Mějte se hezky lidičky a nějak to s něma vydržte

Joker
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

...

Příspěvek  Batman za Thu Jul 15, 2010 2:28 pm

Co se týká Vašeho smýšlení o přeskočení služebně starších v postupu, pravděpodobně žijete v hluboké minulosti. Ne vždy je služebně starší kolega lepší variantou.

Jinak z Vašeho popisu situace mám pocit, že nejste duševně vyzrálý a to znehodnocuje Vaše slova, ač mohou být sebevíce pravdivá.

Pokud máte stížnost, podejte jí a nemelte zbytečně někde na webu, to umí každý.

Krásný den

Batman
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: CCTV

Příspěvek  Ivan P. za Sun Jul 18, 2010 4:20 pm

Batman napsal:Co se týká Vašeho smýšlení o přeskočení služebně starších v postupu, pravděpodobně žijete v hluboké minulosti. Ne vždy je služebně starší kolega lepší variantou.

Jinak z Vašeho popisu situace mám pocit, že nejste duševně vyzrálý a to znehodnocuje Vaše slova, ač mohou být sebevíce pravdivá.

Pokud máte stížnost, podejte jí a nemelte zbytečně někde na webu, to umí každý.

Krásný den

Dobrý den,
na tomto blogu nepoužíváme urážlivé výrazy ani narážky. Budete-li nadále diskutující napadat výrazy o duševní vyzrálosti, budeme nuceni Vám zablokovat přístup a bohužel budeme nuceni přistoupit k důsledné kontrole příspěvků před urážlivým napadáním či vulgárními výrazy, namísto dosavadního robota pro vulgarismus.

Nicméně, je skutečností, že se kamerový systém zneužívá a je mnohdy provozován v rozporu s dobrými mravy či předpisy a stanovisky Úřadu pro ochranu osobních údajů. Odbory v současné době dokončují podnět k prošetření (stížnost) některých nestandardních postupů při využívání kamerového systému, jež bude ÚOOÚ předán.
Bohužel i předpisy LPS jsou v přímém rozporu s pracovním řádem či stanovisky tohoto Úřadu.
avatar
Ivan P.
předseda rady a KV
předseda rady a KV

Počet Příspěvků : 130
Reputace : 2
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 45
Adresa : Česká Republika, Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Re: CCTV

Příspěvek  p?ítel za Tue Jul 20, 2010 4:16 pm

Rád bych reagoval na Váš článek.....teda jestli se to dá nazvat článkem.Předně určitě Vám nikdo nezakázal na pracovišti pít nealko,rád bych věděl kde jste to vzal,dále co se týče kamer,ty jsou pokud vím po celém Tescu,tak nevím proč by neměly být i na cctv.Kamery tam jsou na ochranu zboží a majetku Tesca.Drtivá řada zaměstnanců jsou poctivý lidé a nevadí jim že tam jsou všudypřítomné kamery to protože mají čisté svědomí,Vy k nim asi nepatříte pokud Vám ty kamery vadí.Z Vašeho článku je jasné,že na LPS pracujete a pokud Vám to všechno tak vadí tak se divím ,že tam jěště pracujete.A pokud se týče vyznání ředitele co Vám je do toho v jaké je sektě to je snad jeho věc.Nechcete mu snad poroučet čemu má věřit,že ne?A vedoucí si příkazy určitě nevymýšlí jen je předává svým podřizeným.Přeskočil Vás určitě proto,že jste neschopný,závistivý člověk,což jste svým článkem jen dokázal.Já kdybych takové lži napsal,tak radši sám odejdu a nekazil bych pověst sobě a svým spolupracovníkům.Přeji Vám hezké užíraní sebesamého.

p?ítel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Reakce

Příspěvek  LPS za Thu Jul 22, 2010 10:15 am

Dobrý den, nikdy jsem se podobných diskusí neůčastnil, ale po přečtení všech příspěvků musím reagovat. Nejprve bych rád napsale, že jsem pracovník LPS v Havířově. Je mi líto našeho vedoucího, že na něj byla svalena vina za vše, co se u nás poslední dobou nepříjemného stalo a nabývám dojem, že se jedná o uměle vyvolanou kauzu, která nás má rozhádat a udělat uvnitř kolektivu slušnou paseku. Nevěřím, že pisatelé těchto poznámek jsou pracovníci z Havířova. My si své povinnosti plníme na sto procent a neprovádíme žádnou nezákonnou činnost...pokud máte důkazy o opaku, oznamte prosím vše Policii ČR. Já bych dal za každého kolegu ruku do ohně. Je pravda, že nejistá situace kolem LPS a fakt, že naše práce je dost znevažovaná, mohla vyvolat jisté neshody, ale prosím, zachovejme klidné hlavy a nervy. Myslím, že těch nervů už bylo poslední dobou dost. Je však pravda, že to na pracovišti začíná připomínat účinkování ve hře Big Brother. Nevím, zda kamera v kanceláři CCTV být může, či ne, to by měl opravdu posoudit někdo jiný. Kdysi tam byla a po jistých problémech s výkladem zákona byla odmontována. Nyní je zpět a to určitě ne na popud vedoucího našeho oddělení a její setrvání či odstranění musí posoudit někdo jiný a bude jistě ještě předmětem diskusí, ale rád bych, aby se odehrávali na havířovské LPSce otevřeně mezi všemi a ne někde anonymně na netu. To nám opravdu nepomůže. Věřím, že se vše brzy vyjasní a my budeme moci dál v pohodě pracovat.
Přeji Všem hezký a pohodový den

LPS
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: CCTV

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru