Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yvyšování platů

Goto down

yvyšování platů Empty yvyšování platů

Příspěvek  anonym Thu Jul 15, 2010 10:46 am

V současné době se podepisují nové platové výměry. Tesco se honosí tím,že zvýšilo platy o 3,5 procent. Není to pravda naše platy se pouze upravily a zvýšily se asi o 80 Kč. Je to směšné a výsměch zaměstnancům, při malém počtu zaměstnanců na jednotlivých úsecích, kteří odvádějí svou práci nad svoje možnosti. Heslo tesca je mlčet, nepřemýšlet, dělat a dělat a nejlépe zadarmo.

anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

yvyšování platů Empty Re: yvyšování platů

Příspěvek  123 Fri Jul 16, 2010 8:46 am

Nechci se zastávat Tesca , ale já jsem v rámci možností s navýšením platu spokojená, a myslím si že tento rok se Tesco předalo a na určitých pozicích bylo i víc jak štědré.
Nicméně v celku plat je stále nízký a my na našem baráku jsme asi v nějaké pomyslné díře, protože nemáme ani nárok na regionální příplatek i když v pravo od nás asi 15 km ho mají a v levo o 10 km taky. Tak nevím kde je chyba

123
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

yvyšování platů Empty Re: yvyšování platů

Příspěvek  Ivan P. Sun Jul 18, 2010 4:34 pm

123 napsal:Nechci se zastávat Tesca , ale já jsem v rámci možností s navýšením platu spokojená, a myslím si že tento rok se Tesco předalo a na určitých pozicích bylo i víc jak štědré.
Nicméně v celku plat je stále nízký a my na našem baráku jsme asi v nějaké pomyslné díře, protože nemáme ani nárok na regionální příplatek i když v pravo od nás asi 15 km ho mají a v levo o 10 km taky. Tak nevím kde je chyba

Ano, naprosto s Vámi souhlasíme, že regionální příplatky jsou postaveny na hlavu a navíce jsou diskriminačním prvkem v odměňování. V současné době se snažíme najít možné řešení celé problematiky zvané "Regionální příplatek". NOT jej osobně nepovažuje za dobrý, ale za systém a vyhodnocení, jež je postaveno na hlavu. Dle našeho názoru i dle znění platných ustanovení zákoníku práce náleží zaměstnanci za práci stejného druhu práce, stejné povahy a stejné obtížnosti (což jsou pokladní nebo prodavači v celé ČR) také stejná mzda.
Ivan P.
Ivan P.
předseda rady a KV
předseda rady a KV

Počet Příspěvků : 130
Reputace : 2
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 51
Adresa : Česká Republika, Brno

http://nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

yvyšování platů Empty Re: yvyšování platů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru