PŘESTUP MEZI OBCHODY

Goto down

PŘESTUP MEZI OBCHODY

Příspěvek  RUBIKOLK za Tue Jan 04, 2011 12:44 am

DOBRÝ DEN.NEVÍM JESTLI SE PTÁM NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ,ALE ZAJÍMALO BY MĚ JESTLI JE MOŽNÉ SI TŘEBA ZAŽÁDAT O PŘEŘAZENÍ DO JINÉHO TESCA. TŘEBA TED PRACUJI HM OLOMOUC A JE MOŽNÉ ZAŽÁDAT O PŘEŘAZENÍ DO TESCA V PRAZE? DĚKUJI ZA ODPOVĚD.

RUBIKOLK
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: PŘESTUP MEZI OBCHODY

Příspěvek  Ivan P. za Tue Jan 04, 2011 1:51 am

RUBIKOLK napsal:DOBRÝ DEN.NEVÍM JESTLI SE PTÁM NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ,ALE ZAJÍMALO BY MĚ JESTLI JE MOŽNÉ SI TŘEBA ZAŽÁDAT O PŘEŘAZENÍ DO JINÉHO TESCA. TŘEBA TED PRACUJI HM OLOMOUC A JE MOŽNÉ ZAŽÁDAT O PŘEŘAZENÍ DO TESCA V PRAZE? DĚKUJI ZA ODPOVĚD.

Dobrý den,
na to je velmi jednoduchá odpověď. Vždy záleží pouze na dohodě. Může te si přestup předem dohodnout sám/sama s provozovnou na níž máte zájem přestoupit nebo můžete požádat o pomoc přímo Vaše oddělení lidských zdrojů o součinnost s přestupem (např. z důvodu stěhování apod.). Záleží jen na přístupu nadřízených a pracovníků daného oddělení, zda budou ochotni Vám v tomto býti nápomocni.
Osobně si myslím, že není nad to, co si zaměstnanec dohodne sám. Zvednout telefon, zavolat na některou z provozoven Tesco v Praze a říci, že z důvodu stěhování by jste měl/měla zájem o přestup na tuto provozní jednotku, protože se stěhujete do Prahy a chcete u společnosti i nadále zůstat (například - nevím, jaké důvody vás k možnému přestupu vedou)... Je nejprve potřeba vědět, zda má provozovna volné pracovní místo. V případě, že ano a nabídku přijmete, oznámite tuto skutečnost na personální a zbytek již zajistí zaměstnavatel (převod - změna místa výkonu práce v pracovní smlouvě, změna mzdového výměru, případně změna pracovní pozice a pod. - není důvod v tomto případě vůbec podávat výpověď, zůstáváte i nadále u stejného zaměstnavatele).

Hezký den
avatar
Ivan P.
předseda rady a KV
předseda rady a KV

Počet Příspěvků : 130
Reputace : 2
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 46
Adresa : Česká Republika, Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru