FW:Olomouc

Goto down

FW:Olomouc

Příspěvek  Karkulka za Sat Jan 29, 2011 12:29 pm

Chtěla bych se zeptat jestli je někde specifikováno od kolika hodin je ranní směna,odpolední a mezisměna. Manažerka Cs v HM Olomouc tvrdí svým zaměstnancům na pokladnách že ranní směna je od 10:00 a končí třeba ve 20:00 ? podle mého názoru je ranní směna taková co končí ve 14 nebo 15:00.Slyšela jsem že bude nějaké setkání v Olomouci už je znám termín ?Ráda bych se zúčastnila tak ať si můžu nějak domluvit směny . Díky Karkulka

Karkulka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: FW:Olomouc

Příspěvek  NOT, poradna za Sat Jan 29, 2011 4:05 pm

Karkulka napsal:Chtěla bych se zeptat jestli je někde specifikováno od kolika hodin je ranní směna,odpolední a mezisměna. Manažerka Cs v HM Olomouc tvrdí svým zaměstnancům na pokladnách že ranní směna je od 10:00 a končí třeba ve 20:00 ? podle mého názoru je ranní směna taková co končí ve 14 nebo 15:00.Slyšela jsem že bude nějaké setkání v Olomouci už je znám termín ?Ráda bych se zúčastnila tak ať si můžu nějak domluvit směny . Díky Karkulka

Chytrost některých manažerů nezná hranic, raní směna a odpolední směna již nejsou nijak přesně definovány. Běžně je však ranní směnou, pokud začínáte mezi 6 až 9 hodinou a nekončíte později než v 17 hodin, nelze ale počítat, že raní směna končí např. ve 20:00. Běžně zákoník práce určí pouze práci v noci (noční směnu), a to mezi 22:00 až 6 hodinou. Budeme-li pak diskutovat o směnách, kdy se zaměstnanci v případech směnného provozu mohou překrývat maximálně 1 hodinu na směně společně, pak by byla ranní směna od 6 do 14 hodin. maximálně 15 hodin. Odpolední směna by byla nejdříve od 13 hodin do 22 hodin, maximálně od 14 do 23 hodin. To by byl směnný provoz.
To co tvrdí paní manažerka, je směna denní, tedy spíše celodenní. Jak jsme zjistili poměry na CS v Olomouci jsou vůbec velmi zajímavé. O situaci na HM budeme hovořit s vedením společnosti v průběhu měsíce února. Určitě se nezapomeneme zmínit i o diskutovaných židích pro pokladní, jež nejsou schopni řešit na Vaší jednotce odpovědní a o problémech právě na CS.
Co se týče setkání, nemáme termín pevně stanoven, záleží na možnostech. Termíny lze dohodnout se zástupcem odborů NOT na Vaší provozovně, jež toto setkání zajišťuje. Pokud máte zájem se zúčastnit, napište na e-mail NOT.Olomouc@gmail.com


Naposledy upravil NOT, poradna dne Thu Feb 03, 2011 12:58 am, celkově upraveno 2 krát
avatar
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

Zobrazit informace o autorovi http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

OLOMOUC

Příspěvek  ŠMUDLINA za Wed Feb 02, 2011 9:57 pm

TO MÁTE PRAVDU S TÍM , ŽE POMĚRY NA CS JSOU VELICE ZAJÍMAVÉ. JÁ SI MYSLÍM ŽE TAKOVÉ BYLY VŽDY, TAK MOC "ZAJÍMAVÉ", JENOMŽE LIDI MĚLI VĚTŠÍ STRACH NEŽ TED. TED CO VSTUPUJE ČÍM DÁL VÍCE LIDÍ DO ODBORŮ OD NÁS, TAK VYPLOUVAJÍ TY VĚCI NA POVRCH, PROTOŽE SE JIŽ NEBOJÍ TO ŘÍCT JAK TO JE.
CHTĚLA JSEM SE I TOUTO CESTOU ZEPTAT. JESTLI KDYŽ MÁM DLE MANAŽERA CS VELKÉ DOTACE PŘED SMENOU A NĚKDY I BĚHEM SMĚNY, PROTOŽE SE STÁVÁ ŽE LIDÉ PLATÍ VE VELKÉ MÍŘE VELKÝMI BANKOVKAMI MALÉ NÁKUPY A PROSTĚ TY 500, 200, A 100 BANKOVKY ZMIZÍ BĚHEM DOPOLEDNE, ZDA MI ZE STRANY ZAMĚSTNAVATELE HROZÍ NĚJAKÉ JINÉ FORMY "SANKCÍ".../NEVÍM JAK TO NAZVAT/, KROM TOHO ŽE ZAMNOU PŘÍJDE A JE MI TO JEHO OSOBOU VYČÍTÁNO A ŽE MI TO MŮŽE DOKÁZAT. UŽ MI TO PŘÍJDE USMĚVNÉ, ŽE MI TO VYTÝKÁ, ŽE JSEM TO STÁLE JÁ A JENOM JÁ,JAKO BY NIKDO JINÝ KROM MĚ DOTACE NIKDO BĚHEM SMĚNY NEPOTŘEBOVAL. BOHUŽEL KDYŽ LIDÉ NEMOHOU PLATIT MENŠÍMI BANKOVKAMI, TAK NIC NENADĚLÁM A JEN PŘEMÝŠLÍM KDY MI TO ZASE BUDE VYČTENO.PŘÍJDE ŽE MANAŽERKA CS NIKDY NEBYL NA KASE A NEVÍ ASI JAKO CHODÍ A ŽE EXISTUJÍ I JINÉ BANKOVKY A TO 1000, 2000 A 5000. DĚKUJI.

ŠMUDLINA
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: FW:Olomouc

Příspěvek  NOT, poradna za Thu Feb 03, 2011 12:49 am

ŠMUDLINA napsal:TO MÁTE PRAVDU S TÍM , ŽE POMĚRY NA CS JSOU VELICE ZAJÍMAVÉ...
CHTĚLA JSEM SE I TOUTO CESTOU ZEPTAT. JESTLI KDYŽ MÁM DLE MANAŽERA CS VELKÉ DOTACE PŘED SMENOU A NĚKDY I BĚHEM SMĚNY, PROTOŽE SE STÁVÁ ŽE LIDÉ PLATÍ VE VELKÉ MÍŘE VELKÝMI BANKOVKAMI MALÉ NÁKUPY A PROSTĚ TY 500, 200, A 100 BANKOVKY ZMIZÍ BĚHEM DOPOLEDNE, ZDA MI ZE STRANY ZAMĚSTNAVATELE HROZÍ NĚJAKÉ JINÉ FORMY "SANKCÍ"...

Tak rozhodně Vám zaměstnavatel, v tomto případě dále "obchodník", nemá vůbec právo nadávat, přikazovat nebo Vás jakkoli postihovat za nedostatek bankovek, jednalo by se o bossing, tedy tzv. "šikanu" - diskriminaci. Je věcí obchodníka zajistit, aby byl schopen po celou prodejní dobu, vrátit rozdíl mezi kupní cenou a hodnotou bankovky zákazníka, tak jak to vyžaduje Vyhláška České národní banky. Zaměstnavatel nesmí ani dle zákoníku práce přenášet riziko z výkonu závislé práce na zaměstnance.
Vždy by měl mít tedy obchodník dostatek bankovek a mincí, aby byl schopen zákazníkovi vrátit. Obchodník je povinen přijmout jakoukoli bankovku, v kterékoli nominální hodnotě, pokud není poškozena tak, že chybí její část, byť jen rožek. V takovém případě nemusí bankovku přijmout a zákazníkovi sdělí, že může bankovku vyměnit v bance. Zákazník však nedostane v případě, že část bankovky chybí, její plnou nominální hodnotu, ale jen část. Obchodník ale naopak musí přijmout i bankovku přelepenou, popsanou a pod., takovouto bankovku nesmí odmítnout. Nepříjmá však padělky :-) Asi jako každý.

Platné a nepoškozené bankovky nemůže právnická ani fyzická osoba odmítnout. A to ani v případě, kdy zákazník chce například chléb za dvacet korun zaplatit bankovkou v hodnotě 5000 korun. Jestliže prodávající nemá zpátky drobné, musí si je obstarat, nebo se dohodnout se zákazníkem na zrušení obchodu, na což má strana právo. Nemůže však jednostranně odmítnout uskutečnění takové platby. Pokud tedy kupující na uskutečnění už dohodnutého nákupu trvá, musí prodávající sám zajistit rozměnění peněz. Předpisy neznají žádné „polehčující okolnosti“, jako například nedostatek drobných po ránu. Obchodníci by jich tedy měli mít vždy dostatek, jakkoliv je to v praxi často jinak.

Toto ovšem neplatí pro drobné mince, jejichž přijímání uplatňuje vyhláška ČNB 37/1994, která má limity v jejím prvním paragrafu:
Platné české mince včetně mincí pamětních a platných pamětních mincí československých 3. (dále jen "mince") přijímají bez omezení Česká národní banka a banky; ostatní právnické osoby a fyzické osoby mohou odmítnout přijetí
1.) mincí nad 10 kusů téže nominální hodnoty,
2.) mincí nad celkovou částku 100 Kč u mincí do nominální hodnoty 10 Kč včetně a nad celkovou částku 500 Kč u mincí vyšších nominálních hodnot,
3.) platných českých pamětních mincí,
4.) platných československých pamětních mincí

Ve Vámi popisovaném případě se spíš jedná o nedostatečnou dotaci pokladen a pohodlnost či neschopnost nadřízeného zaměstnance, jež svou odpovědnost přenáší na pokladní (pak tedy zřejmě "bossing).

Hezký den
avatar
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

Zobrazit informace o autorovi http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Re: FW:Olomouc

Příspěvek  ŠMUDLINA za Tue Feb 08, 2011 12:27 pm

DOBRÝ DEN.VELICE DĚKUJI ZA VAŠI ODPOVĚD OHLEDNĚ DOTACÍ A TAK. ALE CHTĚLA JSEM JEŠTĚ DODAT, ŽE TENTO PROBLÉM S DOTACEMI ZAČAL HLAVNĚ KDYŽ ZAČLA KRIZE A ZAČLO SE ŠETŘIT I NA NAŠEM PRACOVIŠTI.DOTOVANÝCH MINCI BYLO PO DROBNU STÍM ŽE NÁM BYLO VYSVĚTLENO ŽE OBJEDNÁVKY RULIČEK U BANK JSOU DRAHÉ, TAK AT SE PROSTĚ SNAŽÍME.
ALE DÍKY VÁM JSEM V KLIDU A TO V JAKÉKOLIV OBLASTI PROTOŽE VÍM ŽE KDYŽ POTŘEBUJI MOHU SE NA VÁS OBRÁTIT. MOC VÁM ZA TO DĚKUJI.

ŠMUDLINA
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: FW:Olomouc

Příspěvek  NOT, poradna za Tue Feb 08, 2011 2:09 pm

ŠMUDLINA napsal:DOBRÝ DEN.VELICE DĚKUJI ZA VAŠI ODPOVĚD OHLEDNĚ DOTACÍ A TAK. ALE CHTĚLA JSEM JEŠTĚ DODAT, ŽE TENTO PROBLÉM S DOTACEMI ZAČAL HLAVNĚ KDYŽ ZAČLA KRIZE A ZAČLO SE ŠETŘIT I NA NAŠEM PRACOVIŠTI.DOTOVANÝCH MINCI BYLO PO DROBNU STÍM ŽE NÁM BYLO VYSVĚTLENO ŽE OBJEDNÁVKY RULIČEK U BANK JSOU DRAHÉ, TAK AT SE PROSTĚ SNAŽÍME.
ALE DÍKY VÁM JSEM V KLIDU A TO V JAKÉKOLIV OBLASTI PROTOŽE VÍM ŽE KDYŽ POTŘEBUJI MOHU SE NA VÁS OBRÁTIT. MOC VÁM ZA TO DĚKUJI.

Děkujeme, velmi nás potěší, pokud mají zaměstnanci v odborové organizace důvěru a obrací se na odbory v rámci obhajoby svých práv či v ověření informací nebo jen pro dotaz a následnou odpověď na téma, které Vás tíží. Je potřeba si uvědomit, že jsme tu hlavně pro Vás a proto tyto stránky vznikly, bez Vás by byla naše práce zbytečná.
Ještě jednou děkujeme za důvěru, které si ceníme.
avatar
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

Zobrazit informace o autorovi http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Re: FW:Olomouc

Příspěvek  ŠMUDLINA za Mon Feb 21, 2011 1:59 am

DOBRÝ DEN,RÁDA BYCH TOUTO CESTOU NAPSALA SVŮJ PŘÍBĚH,AT UŽ JAKO POUČENÍ ČI ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD.ZA DO CARREFOURU JSEM PRACOVALA NA POLYGONU,BYLO TO MÍSTO S TELEFONY A MĚLA JSEM NA STAROSTI KASU A PLATILI U MĚ I BÍLE I ČERNÉ ELEKTRO.UVĚRY, EURA A SKK.TAKŽE TRŽBY BYLY DOSTI VYSOKÉ.ZA CELÝCH ¾ ROKU JSEM NEMĚLA ANI KORUNU MANKO.PŘED PŘEVRATEM NA TESCO JSEM ODĚŠLA NA MATEŘSKOU A KDYŽ SE CHTĚLA VRÁTIT KE KONCI ROKU 2009, TAK NECHTĚLI MĚ PŘÍJMOUT PROTOŽE JSEM CHTĚLA UPRAVENÉ SMĚNY SKRZE ŠKOLKU,TAKŽE MI BYLA NABÍDNUTA VÝPOVĚD DOHODOU.TAK JSEM POSLALA OFICIÁLNÍ ŽÁDOST OHLEDNĚ SMĚN,KDY JSEM POTÉ OBDRŽELA VÝZVU AT SE DOSTAVÍM PODEPSAT SMĚNY.
ZHRUBA PO 14 DNECH V PRÁCI JSEM BYLA VOLÁNA NA PRVNÍ POHOVOR OHLEDNĚ MANKA.ŽE JIŽ PÁTÝ DEN JSEM MĚLA MANKO.TAK JSEM NAPSALA SVÉ VYJÁDŘENÍ A V POHODĚ.TOTO SE OPAKOVALO KAŽDÝCH 14 DNÍ A TAK V ZHRUBA V ÚNORU 2010 MI BYLO PŘEDLOŽENO UPOZORNĚNÍ NA HRUBÉ PORUŠENÍ PRACOVNÍCH...ATD...OPAKUJÍCÍ SE MANKA. AŽ ZDE JSEM SE DOZVĚDĚLA ŽE JE TO FORMA VYTÝKACÍHO DOPISU.O PROTOKOLECH MI BYLO ŘEČENO ŽE TO JE PRO NĚ, ABY VEDENÍ VIDĚLO CO SE PROTI TĚM MANKŮM DĚLÁ A TAK.MANKA BYLA STÁLE AŽ JEDNOHU DUBNOVÉHO DNE MI UDĚLALI NÁHODNOU STOPKU PO PĚTIODPRACOVANÝCH HODINÁCH A ZÁKANÍCÍCH,KTERÝCH BY SE DALO POČÍTAT NA PRSTECH JEDNÉ RUKY ZA HODINU.PO STOPCE SI MĚ ODVEDLI NE DO KANCELÁŘE,ALE DO TREZORKU,KDE NA MĚ NASTOUPILI MANAŽERKA CS,PREVENCE ZTRÁT,LPS A PŘÍTOMEN I KOORDINÁTOR. HNED PO ZAVŘENÍ DVEŘÍ ZAČAL VERBÁLNÍ UTOK KDY MI BYLO ŘEČENO AT VYNDÁM VŠE Z KAPES A TAK.TAK JSEM UKÁZALA KAPSY A ŘEKLA JSEM JIM ŽE ASE KLIDNĚ MŮŽEM JÍT PODÍVAT DO SKŘÍNKY KDE TAKE NENAJDOU V PENĚŽENCE ŽÁDNÉ PENÍZE.ZEPTALA JSEM SE JESTLI SE MÁM ZDE SVLÉKNOUT DO NAHA ABY MI VĚŘILI ŽE ZJIŠTĚNÉ MANKO 396 KORUN JSEM SI NIKDE VE SPODNÍM PRÁDLE NESCHOVALA.TAKOVÉ PONÍŽENÍ Z JEJICH STRANY NIKOMU NEPŘEJI ZAŽÍT.PSYCHICKÝ NÁTLAK KTERÝ Z JEJICH STRANY BYL VEDEN BYL HROZNÝ.KDYŽ UŽ JSEM TAM NĚJAKOU DOBU BŘEČELA TAK JSEM JIM ŘEKLA ŽE ŽE JAK JE TEDA MOŽNÉ ŽE ZA CARREFOURU JSEM NEMĚLA MANKO A TADY STÁLE.MANAŽERKA ZTRÁT MI SUŠE ŘEKLA DO OČÍ ŽE TENKRÁT JSME MĚLI HMOTNOU ZODPOVĚDNOST.PODÍVALA JSEM SE NA NÍ A ZEPTALA JSEM SE JÍ A TO JE NĚJAKÝ ROZDÍL JESTLI TU HMOTKU MÁM NEBO NE, DYT STÁLE PRACUJI S PENĚZMA.NA TO MI NEDOKÁZALA ODPOVĚDĚT.PŮL HODINY JSEM SE MUSELA UKLIDNOVAT PROCHÁZKOU NA OBCHODĚ KTEROU JSEM MĚLA OD KOORDINÁTORA DOVOLENOU.OD TOHOTO ZÁŽITKU V TREZORU JSEM JIŽ ŽÁDNÉ MANKO NEMĚLA A FURT JSEM DĚLALA STEJNĚ.STEJNÉ ZVYKY, STEJNÁ KONTROLA PŘÍJMU A VÝDAJE PENĚZ. TENTO STAV TRVAL PŮL ROKU.V ŘÍJNU 2010 TO ZNOVU OPĚT ZAČLO.JENOM JEDNO MANKO V ŘÍJNU DO TŘÍ SET, JEDNO MANKO V LISTOPADU DO PĚTISET A PAK TO VYVYRCHOLILO MANKEM V PROSINCI 1000,--.KDYŽ ZA MNOU PŘÍMO NA KASE PŘIŠLA MANAŽERKA LPS JESTLI SE VYJÁDŘÍM K PROTOKOLU A PODEPÍŠU HO.TO JSEM NEUČINILA,ALE ŘEKLA JSEM JÍ JAKO SVÉ VEDOUCÍ JESTLI BY ŠLO ZJISTIT TY PŘEDCHOZÍ MANKA, KDY BYLY,ŽE SE MI ZDÁ ŽE SE MI TO STÁVÁ NA SMĚNÁCH JEDNOHO KOORDINÁTORA.NEŘEKLA JSEM JMÉNO NIC.JENOM JSEM VZNESLA TAKOVÝ DOTAZ.NAJEDNOU VYVSTALY O JEDNOM Z KOORDINÁTORŮ POMLUVY NA OBCHODĚ,ALE NE OHLEDNĚ POKLADNÍ ZÉNY ALE ŽE NA JINÉM USEKU SE ZTRÁCELY PENÍZE.COŽ NEMĚLO SE MNOU NIC SPOLEČNÉHO.VŠE SE DOSTALO K ŘEDITELCE.PROTOŽE SE TO CHTĚLO VŠE VYJASTNIT.VYJELI SE VŠECHNY MÉ MANKA OD NÁSTUPU A I SMĚNY TOHO KOORDINÁTORA.KDYŽ JSEM SE MĚLA VYJÁDŘIT CO JSEM ŘÍKALA MANAŽERCE KDYŽ JSEM JÍ ŘÍKALA SVÉ PODEZŘENÍ BYLA JSEM MANAŽERKOU CS VŽDY PŘERUŠENA ŽE NE TO JSEM NEŘEKLA A AT MANAŽERKA LPS ŘEKNE PŘESNĚ CO JSEM ŘEKLA.TAK JSEM SE DOZVĚDĚLA ŽE JSEM ŘEKLA ŽE JSEM PROHLÁSILA, ŽE TEN KOORDINÁTOR MI TO BERE Z KASY.NO PROSTĚ LŽI.TAKŽE JSEM TAM NEMUSELA VŮBEC BÝT.TAKŽE JSME SE DOHODLI ŽE SE MI BUDE DĚLAT STOPKA PŘE ZAČÁTKEM MÉ SMĚNY A NA KONCI ZA MÉ PŘÍTOMNOSTI A HNED BUDE ZNÁM VÝSLEDEK STÍM ŽE JIŽ BUDU ZA TENTO VÝSLEDEK ABSOLUTNĚ ODPOVĚDNA A PONESU NÁSLEDKY.I TENTO INCIDENT MĚL ZŮSTAN ZA DVEŘMI VYŘEŠEN.STÍM ŽE SI NEBUDEM DĚLAT NASCHVÁLI NAVZÁJEM S DOTYČNÝM KOORDINÁTOREM.BOHUŽEL S JEHO SYMPATIZANTY TO TAK NEBYLO A DÁVANO MI TO BYLO DOSTI NAJEVO.PROTOŽE TEN KOORDINÁTOR VŠE KAŽDÉMU O PRŮBĚHU V KANCELÁŘI INFORMOVAL.ALE TO MĚ ANI TAK NETRÁPILO.OD TÉ DOBY JSEM BYLA STÁLE V PLUSU.ŽÁDNÉ MANKO.AŽ LETOS PRVNÍ MANKO 112 KORUN KDY SE ČEKALO NA TREZOREK ALE TEN PO PŘEPOČÍTÁNÍ DOŠEL K TOMU ŽE MÁM VŠE V POŘÁDKU.TAKŽE SE MI ULEVILO.ALE LEDEN NESKONČIL A MANKO BYLO NA SVĚTĚ 69 KORUN Z TOHO MI DVACETIKORUNA ZAPADLA DO TRUBEK VEDOUCÍCH POD KASAMA A NAHLÁSILA JSEM TO ŘÁDNĚ KOORDINÁTOROVI.A TEN ZBYTEK TO SE TAKY ČEKALO NA TREZOREK AŽ PAK JSEM BYLA VOLÁNA NA POHOVOR, KDE MI BYLO ŘEČENO ŽE TY CHYBY TU JSOU A NEŽE NE JAK JIM STÁLE DOKOLA VYKLÁDÁME JAK JSME BEZ CHYBNÍ. TAK JSEM DO PROTOKOLU UVEDLA JAK TO BYLO A ROZVELDA TY ČÁSTKY DVACET KORUN ŽE MI ZAPADLO A PAK TEN ZBYTEK.PAK ZASE KLID A TED V UNORU PŘIŠLA MANAŽERKA CS KDYŽ UŽ JSE ČEKALA NA VYJETINU POKLADNY ŽE TAM JE MANKO 56 KORUN.NA KOORDINAČNÍM PULTU U POKLADEN SE ZAČALA ROZMACHOVAT RUKAMA A DOST HLASITĚ NA MĚ UTOČIT CITUJI „TAK KDE JSOU TY PENÍZE , NO ...KDE JSOU“.NEVÍM ASI ČEKALA ŽE JE VYSYPU Z RUKÁVU ČI CO.NEVĚDĚLA JSEM CO JI NA TO ODPOVĚDĚT STÍM ŽE MI VYTKLA OPĚT TO PŘEDCHOZÍ MANKO 69,-- KDY JSEM JÍ NAMÍTLA ŽE TĚCH DVACET KORUN JSEM NAHLÁSILA ŽE TO ZAPADLO, ALE ONA MI ŘEKLA ŽE TO MUSÍ BRÁT V CELKU.PAK ŘEKLA KOORDINÁTORCE ŽE SI TEN PAPÍR S MANKEM 56 KORUN BERE NA LPS.ASI ŽE JSEM TO UKRADLA MI TAK PŘIŠLO.ASI UŽ SE NEBUDE ČEKAT NA TO ABY TO PŘEPOČÍTAL TREZOR.BUDE SE PSYCHYCKY DEPTAT HNED PO SPOČÍTÁNÍ KASY.JEŠTĚ TEN DEN SI PANÍ MANAŽERKA STIHLA VŠIMNOUT ŽE PRÝ DOST ČASTO POUŽÍVÁM ŽVÝKAČKU NA POKLADNÍ ZONĚ.JÁ JÍ POUŽÍVÁM UŽ ROK.ALE VŠIMLI SI TOHO AŽ TED A ŽE PRÝ SE TO NESMÍ.NIKDO MI TO NIKDY NEŘEKL.TAK ČLOVĚK SE SNAŽÍ VYPADAT UPRAVENĚ A I TEN PŘÍJEMNÝ DECH DĚLÁ PŘI PRÁCI HODNĚ.NEVÍM JESTLI SE TO OPRAVDU NESMÍ.NEVÍM KDE JE TA PRAVDA.ALE PŘÍJDE MI ŽE SLEDUJÍ KAŽDÝ KROK A ČEKAJÍ NA KAŽDOU CHYBU KTEROU UDĚLÁM. ROK SE S ROKEM SEŠEL A JÁ ČEKÁM KDY OPĚT PŘÍJDOU S VYTÝKAČKOU.JÁ UŽ NEVÍM JAK VÍCE SE ZDOKONALOVAT.CO VÍC UDĚLAT PROTO ABYCH ZABRÁNILA PŘÍPADNÝM MANKŮM. ASI UŽ V TOMHLE PŘÍPADĚ NENÍ ŽÁDNÁ RADA.DĚKUJI.A OMLOUVÁM SE ZA ROZSÁHLOST.

ŠMUDLINA
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: FW:Olomouc

Příspěvek  NOT, poradna za Thu Feb 24, 2011 12:42 pm

ŠMUDLINA napsal:DOBRÝ DEN,RÁDA BYCH TOUTO CESTOU NAPSALA SVŮJ PŘÍBĚH,AT UŽ JAKO POUČENÍ ČI ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD...

Dobrý den
Děkujeme za sdělení Vašho poznatku, který je současným stavem na provozovnách. Snad bude poučením i zamyšlením pro ostatní, zejména ty, jež tuto společnost řídí a preferují tzv. "Tesco hodnoty", stejně jako jimi sdělené závazky ve výročních zprávách společnosti kdy, citujeme "Jsme si vědomi toho, že za všechny úspěchy vděčíme našim zaměstnancům, jejich pracovitosti a tvůrčím nápadům. Zaměstnanci jsou naší největší hodnotou, a proto si jich náležitě vážíme. Všem našim pracovníkům se při práci snažíme poskytnout co nejlepší zázemí a inspirativní prostředí motivující k odpovídajícím výkonům."
Zřejmě tedy ta snaha nebude asi dostatečná, nebo hodnota zaměstnanců nezadržitelně a velmi rychle klesá.

Přejeme hezký den
avatar
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

Zobrazit informace o autorovi http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Re: FW:Olomouc

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru