Tesco míří do Litvínova, na území nezaměstnaných

Goto down

Tesco míří do Litvínova, na území nezaměstnaných

Příspěvek  Admin za Fri Jul 01, 2011 11:39 am


Litvínov (Mostecko) - Zhruba 100 pracovních míst přibude na Mostecku po dokončení nového hypermarketu Tesco v Litvínově. Mostecko se dlouhodobě potýká s nejvyšší nezaměstnaností v zemi. Na konci května činila míra nezaměstnanosti 16,2 procenta, na úřadě práce tam bylo registrováno více než 9000 uchazečů o práci. Nové zaměstnance začne firma nabírat od 4. července, uvedla v tiskové zprávě.

Teprve se ale ukáže, kolik pracovních míst v Litvínově a okolí kvůli Tescu ubyde. Je pravděpodobné, že některé menší obchody zavřou, protože přijdou o tržby.

Hypermarket zaměstná především pokladní, prodavače a doplňovače. "Uplatnění u nás najdou jak zájemci na plný a částečný úvazek, tak i brigádníci. Různými směnami se vždy snažíme vyjít vstříc co nejširšímu počtu zaměstnanců. Právě o zkrácené úvazky a brigády je velký zájem a předpokládáme, že nejinak tomu bude i na Mostecku," sdělil ředitel Martin Studený.

Nabírat bude hypermarket ale také nákupčí, koordinátory pokladní zóny, pracovníky kontroly cen a marketingu, skladníky, pracovníky finančních a zákaznických služeb i hlavní manažery.

Zdroj: Aktuálně.cz

_________________
Admin
avatar
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 31
Adresa : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru