Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prace na 300 procenr

2 posters

Goto down

prace na 300 procenr Empty prace na 300 procenr

Příspěvek  luna Sat Sep 10, 2011 9:06 am

Dobry den jsem zamestnanec expres tesca a chtela jsem se zeptat zda je mozne ze na nas kladou takove pozadavky jsme 4 na rani plus vedouci a 3 naodpoledni plus vedouci bylo nam receno ze musime plnit na 300 procent jeden clovek na useku a jeden clovek na kase a treti clovek lita vsude kasa pekarna prijem doplnovani uz se to neda zvladnout jsme vycerpane bez prestavek a stale se po nas vozi protoze nestihame nasi praci vyhrozuji ze dostanem vytykaci dopisy ze velke tesko plni tak my tez musime nuti nas si kupovat prosle veci ze jsme za to zodpovedni na masnem useku taky skazene maso bylo nam receno ze po pracovni dobe nemuzeme jit domu musime si jeste udelat sve veci a pak az po skontrolovani nas pusti a to za darmo delame 8 dni v tydnu a pak mame den volna chodime do prace ve stresu zakaznici po nas vulgarne rvou protoze neco neni a my nesmime nic rict musime si nechavat od zakazniku nadavat mame se stale usmivat i kdyby nam do krav nadali tak to musime tolerovat take nam bylo recenozrovna vcera ze mame nebo budeme mit na pracovisti skryte kamery co jsou velikosti mouchy takze nebudeme o nich vedet kde jsou uz ted se bojime zajit na toaletu aby nas nekdo zase neserval ze nemame zrobene delam prevazne odpoledni kvuli deti a uz ted jsem vycerpana a taky nas upozornuji ze pred svatkama nebudeme mit narok na zadne volno kdyby jsme mohli odejdeme vsichni jenze jak nemate praci neudelate nic uz se tam citime jakv napravnem zarizeni a nekdy si myslime ze i tam by bylo lepe

luna

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

prace na 300 procenr Empty Re: prace na 300 procenr

Příspěvek  NOT, poradna Mon Sep 19, 2011 9:28 pm

luna napsal:Dobry den jsem zamestnanec expres tesca a chtela jsem se zeptat zda je mozne ze na nas kladou takove pozadavky jsme 4 na rani plus vedouci a 3 naodpoledni plus vedouci bylo nam receno ze musime plnit na 300 procent jeden clovek na useku a jeden clovek na kase a treti clovek lita vsude kasa pekarna prijem doplnovani uz se to neda zvladnout jsme vycerpane bez prestavek a stale se po nas vozi protoze nestihame nasi praci vyhrozuji ze dostanem vytykaci dopisy ze velke tesko plni tak my tez musime nuti nas si kupovat prosle veci ze jsme za to zodpovedni na masnem useku taky skazene maso bylo nam receno ze po pracovni dobe nemuzeme jit domu musime si jeste udelat sve veci a pak az po skontrolovani nas pusti a to za darmo delame 8 dni v tydnu a pak mame den volna chodime do prace ve stresu zakaznici po nas vulgarne rvou protoze neco neni a my nesmime nic rict musime si nechavat od zakazniku nadavat mame se stale usmivat i kdyby nam do krav nadali tak to musime tolerovat take nam bylo recenozrovna vcera ze mame nebo budeme mit na pracovisti skryte kamery co jsou velikosti mouchy takze nebudeme o nich vedet kde jsou uz ted se bojime zajit na toaletu aby nas nekdo zase neserval ze nemame zrobene delam prevazne odpoledni kvuli deti a uz ted jsem vycerpana a taky nas upozornuji ze pred svatkama nebudeme mit narok na zadne volno kdyby jsme mohli odejdeme vsichni jenze jak nemate praci neudelate nic uz se tam citime jakv napravnem zarizeni a nekdy si myslime ze i tam by bylo lepe

Dobrý den,
můžete nám prosím sdělit o jakou provozovnu se jedná? Vaše informace jsou naprosto zarážející a šokující, i když víme, že i mnohde jinde mimo Vás běžně praktikovanou skutečností, to je třeba napravit, aby se tak nedělo. Nechceme řešit problém pouze obecně, ale konkrétní danou provozovnu, tu Vaši.

Děkujeme
NOT, poradna
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru