Ochranka s příbuznými v Jihlavě obírala Tesco, kradla i pokladní

Goto down

Ochranka s příbuznými v Jihlavě obírala Tesco, kradla i pokladní

Příspěvek  Admin za Fri Oct 28, 2011 1:14 pm


Nenechavé straky vypátrala policie v jihlavském hypermarketu Tesco. Někteří jeho zaměstnanci tam totiž kradli společně s rodinnými příslušníky. Obchod obírali o elektroniku, oblečení, alkohol i potraviny.


Policie už obvinila čtyři bývalé zaměstnance podniku. "V tuto chvíli se nám podařilo prokázat odcizení zboží za téměř padesát tisíc korun," řekl komisař oddělení hospodářské kriminality Tomáš Mecera.
Skutečná škoda je však pravděpodobně vyšší. Zloději kradli nejčastěji potraviny, elektroniku, oblečení a alkohol. Nyní jim hrozí až dva roky vězení.
Policie z krádeží obvinila šestapadesátiletou ženu a jejího šestadvacetiletého syna. Ten v Tesku pracoval jako ostraha. Jeho matka je bývalou zaměstnankyní. Na začátku května ukradli v noci zboží za téměř dvacet tisíc korun.
Dva nákupní vozíky naplnili zbožím a kolem pokladen prošli bez zaplacení. Pokladní ukázali lístek od jiného nákupu.
Provezli tři vozíky zboží
Do případu jsou namočeni i otec se synem, muži ve věku osmapadesát a dvaatřicet let. Ti v obchodním domě nebyli zaměstnaní, jako ostraha v něm však pracoval jejich příbuzný.
Začátkem května naplnili tři vozíky zbožím za téměř jedenáct tisíc korun. Se dvěma prošli přes prázdnou pokladnu a u třetího tvrdili pokladní, že zboží zaplatil jejich příbuzný.
Ze zapletení do krádeží policisté podezřívají i bývalou prodavačku. Ta si v noci z Teska podle nich odnesla bez zaplacení zboží za skoro devět tisíc korun.
Tím případy krádeží ale nekončí. Podle policie do něj mají být zapleteny i další tři bývalé zaměstnankyně, pokladní a pracovnice na informacích a službách pro zákazníky. Ženy ve věku od jednatřiceti do dvaačtyřiceti let však ukradly při noční směně zboží pouze za několik tisíc korun.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ochranka-s-pribuznymi-v-jihlave-obirala-tesco-kradla-i-pokladni-pvx-/krimi.aspx?c=A110914_171401_jihlava-zpravy_dmk

_________________
Admin
avatar
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 31
Adresa : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru