Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šikana na pracovišti ze strany nadřízených

3 posters

Goto down

Šikana na pracovišti ze strany nadřízených Empty Šikana na pracovišti ze strany nadřízených

Příspěvek  zdenekne. Fri Aug 03, 2012 6:15 pm

jakým způsobem,mám dokázat neurvalé chování některých manžerek na pracovišti?Výhrůžky o přeřazení na jinou práci za neplnění denních úkolú,a podobně.Stačí si tento rozhovor nahrát a předat jej?Kam ho mám poslat?

zdenekne.

Počet Příspěvků : 16
Reputace : -1
Datum Registrace : 03. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Šikana na pracovišti ze strany nadřízených Empty Re: Šikana na pracovišti ze strany nadřízených

Příspěvek  NOT, poradna Wed Aug 08, 2012 8:14 pm

zdenekne. napsal:jakým způsobem,mám dokázat neurvalé chování některých manžerek na pracovišti?Výhrůžky o přeřazení na jinou práci za neplnění denních úkolú,a podobně.Stačí si tento rozhovor nahrát a předat jej?Kam ho mám poslat?

Dobrý den, šikanu není jednoduché prokázat, avšak nahrávka je jedním z nejlepších možných důkazů, i když u soudu nemusí obstát. Jako důkaz pro interní řešení ale nahrávka postačí. Předat záznam nám můžete prostřednictvím stránek www.leteckaposta.cz, kde záznam nahrajete a pošlete nám dle pokynů kód ke stažení na e-mail not.poradna@gmail.com (vyplníte přímo při odesílání do formuláře). Do zprávy pak napište provozovnu a případně další informace, jméno manažera, adresu pro odpověď apod.

Hezký den
NOT, poradna
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Šikana na pracovišti ze strany nadřízených Empty Re: Šikana na pracovišti ze strany nadřízených

Příspěvek  zdenekne. Wed Dec 19, 2012 7:28 pm

NOT, poradna napsal:
zdenekne. napsal:jakým způsobem,mám dokázat neurvalé chování některých manžerek na pracovišti?Výhrůžky o přeřazení na jinou práci za neplnění denních úkolú,a podobně.Stačí si tento rozhovor nahrát a předat jej?Kam ho mám poslat?

Dobrý den, šikanu není jednoduché prokázat, avšak nahrávka je jedním z nejlepších možných důkazů, i když u soudu nemusí obstát. Jako důkaz pro interní řešení ale nahrávka postačí. Předat záznam nám můžete prostřednictvím stránek www.leteckaposta.cz, kde záznam nahrajete a pošlete nám dle pokynů kód ke stažení na e-mail not.poradna@gmail.com (vyplníte přímo při odesílání do formuláře). Do zprávy pak napište provozovnu a případně další informace, jméno manažera, adresu pro odpověď apod.

Hezký den
No tak nevím,zda to má cenu něco posílat.S velkým rizikem,se mi podařilo vyfotit nástěnku s oznámením,že se RV nesmí spojovat s dovolenou,dokonce je tam i podpis mnažerky,a akorát jste poděkovali a skutek utek.Sice jste slíbili,že 3.9.bude jednání o porušování kolektivní smlouvy,ale výsledky dodneška neznáme.Pravda,před časem se mezi zaměstnaci povídalo,že tam někdo z odborů sondoval ohledně měsíčního harmonogramu,ale nic se v podstatě nezměnilo,dostáváme jej pozdě,akorát se změnilo datum kdy je vytištěn,t.j.kolem 14.opovaž se tam napsat správný datum převzetí.Směny nám stále mění ze dne na den.Harmonogram,neharmonogram,a opovaž se nesouhlasit se změnou,že podle plánu,mám mít směnu jinak.
Takže docela smutek,že nemáme jako pracující žádné zastání.
Už se nedivím lidem,kteří tvrdí,že Odbory jsou na nic.Je taková říkanka,Na srdce jsou Poděbrady,na žaludek Becherovka a na h...o odbory.

zdenekne.

Počet Příspěvků : 16
Reputace : -1
Datum Registrace : 03. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Šikana na pracovišti ze strany nadřízených Empty Re: Šikana na pracovišti ze strany nadřízených

Příspěvek  Ivan P. Wed Dec 19, 2012 8:44 pm

zdenekne. napsal:
NOT, poradna napsal:
zdenekne. napsal:jakým způsobem,mám dokázat neurvalé chování některých manžerek na pracovišti?Výhrůžky o přeřazení na jinou práci za neplnění denních úkolú,a podobně.Stačí si tento rozhovor nahrát a předat jej?Kam ho mám poslat?

Dobrý den, šikanu není jednoduché prokázat, avšak nahrávka je jedním z nejlepších možných důkazů, i když u soudu nemusí obstát. Jako důkaz pro interní řešení ale nahrávka postačí. Předat záznam nám můžete prostřednictvím stránek www.leteckaposta.cz, kde záznam nahrajete a pošlete nám dle pokynů kód ke stažení na e-mail not.poradna@gmail.com (vyplníte přímo při odesílání do formuláře). Do zprávy pak napište provozovnu a případně další informace, jméno manažera, adresu pro odpověď apod.

Hezký den
No tak nevím,zda to má cenu něco posílat.S velkým rizikem,se mi podařilo vyfotit nástěnku s oznámením,že se RV nesmí spojovat s dovolenou,dokonce je tam i podpis mnažerky,a akorát jste poděkovali a skutek utek.Sice jste slíbili,že 3.9.bude jednání o porušování kolektivní smlouvy,ale výsledky dodneška neznáme.Pravda,před časem se mezi zaměstnaci povídalo,že tam někdo z odborů sondoval ohledně měsíčního harmonogramu,ale nic se v podstatě nezměnilo,dostáváme jej pozdě,akorát se změnilo datum kdy je vytištěn,t.j.kolem 14.opovaž se tam napsat správný datum převzetí.Směny nám stále mění ze dne na den.Harmonogram,neharmonogram,a opovaž se nesouhlasit se změnou,že podle plánu,mám mít směnu jinak.
Takže docela smutek,že nemáme jako pracující žádné zastání.
Už se nedivím lidem,kteří tvrdí,že Odbory jsou na nic.Je taková říkanka,Na srdce jsou Poděbrady,na žaludek Becherovka a na h...o odbory.

Dobrý den,
dle informací byla na Vámi doručený e-mail zaslána zpráva z šetření stížnosti Centrální kanceláří a dle sdělení by měla být již okamžitě zjednána náprava. Znovu přikládáme sdělení vedení společnosti:

2/ HM Smíchov:

Z nástěnky byla sundána informace ohledně čerpání rekondičního volna. Manažerka CS a personální manažer byli znovu poučeni, že takto se RV neplánuje a čerpání se řídí platnou Kolektivní smlouvou.
Personálního manažera jsem také upozornila na pozdní předávání harmonogramů.

Situace by se měla na obchodě zlepšit ihned.


Pokud se situace nezlepšila, je třeba doložit doklady. Bude následně řešeno jiným způsobem dle právních předpisů. Na harmonogramu by v dolním rohu mělo být uvedeno datum tisku, pokud není uvedeno, došlo k manipulaci a CK nahlásíme neoprávněný výmaz data tisku harmonogramu (musí být vytištěno nejpozději v den podpisu).

Hezký den
Ivan P.
Ivan P.
předseda rady a KV
předseda rady a KV

Počet Příspěvků : 130
Reputace : 2
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 51
Adresa : Česká Republika, Brno

http://nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Šikana na pracovišti ze strany nadřízených Empty Re: Šikana na pracovišti ze strany nadřízených

Příspěvek  zdenekne. Thu Dec 20, 2012 7:06 pm

Ivan P. napsal:
zdenekne. napsal:
NOT, poradna napsal:
zdenekne. napsal:jakým způsobem,mám dokázat neurvalé chování některých manžerek na pracovišti?Výhrůžky o přeřazení na jinou práci za neplnění denních úkolú,a podobně.Stačí si tento rozhovor nahrát a předat jej?Kam ho mám poslat?

Dobrý den, šikanu není jednoduché prokázat, avšak nahrávka je jedním z nejlepších možných důkazů, i když u soudu nemusí obstát. Jako důkaz pro interní řešení ale nahrávka postačí. Předat záznam nám můžete prostřednictvím stránek www.leteckaposta.cz, kde záznam nahrajete a pošlete nám dle pokynů kód ke stažení na e-mail not.poradna@gmail.com (vyplníte přímo při odesílání do formuláře). Do zprávy pak napište provozovnu a případně další informace, jméno manažera, adresu pro odpověď apod.

Hezký den
No tak nevím,zda to má cenu něco posílat.S velkým rizikem,se mi podařilo vyfotit nástěnku s oznámením,že se RV nesmí spojovat s dovolenou,dokonce je tam i podpis mnažerky,a akorát jste poděkovali a skutek utek.Sice jste slíbili,že 3.9.bude jednání o porušování kolektivní smlouvy,ale výsledky dodneška neznáme.Pravda,před časem se mezi zaměstnaci povídalo,že tam někdo z odborů sondoval ohledně měsíčního harmonogramu,ale nic se v podstatě nezměnilo,dostáváme jej pozdě,akorát se změnilo datum kdy je vytištěn,t.j.kolem 14.opovaž se tam napsat správný datum převzetí.Směny nám stále mění ze dne na den.Harmonogram,neharmonogram,a opovaž se nesouhlasit se změnou,že podle plánu,mám mít směnu jinak.
Takže docela smutek,že nemáme jako pracující žádné zastání.
Už se nedivím lidem,kteří tvrdí,že Odbory jsou na nic.Je taková říkanka,Na srdce jsou Poděbrady,na žaludek Becherovka a na h...o odbory.

Dobrý den,
dle informací byla na Vámi doručený e-mail zaslána zpráva z šetření stížnosti Centrální kanceláří a dle sdělení by měla být již okamžitě zjednána náprava. Znovu přikládáme sdělení vedení společnosti:

2/ HM Smíchov:

Z nástěnky byla sundána informace ohledně čerpání rekondičního volna. Manažerka CS a personální manažer byli znovu poučeni, že takto se RV neplánuje a čerpání se řídí platnou Kolektivní smlouvou.
Personálního manažera jsem také upozornila na pozdní předávání harmonogramů.

Situace by se měla na obchodě zlepšit ihned.


Pokud se situace nezlepšila, je třeba doložit doklady. Bude následně řešeno jiným způsobem dle právních předpisů. Na harmonogramu by v dolním rohu mělo být uvedeno datum tisku, pokud není uvedeno, došlo k manipulaci a CK nahlásíme neoprávněný výmaz data tisku harmonogramu (musí být vytištěno nejpozději v den podpisu).

Dobrý den,děkuji za odpověď,ale na e-mail mi nic nepřišlo.takže přijměte moji omluvu.Na harmonogramu žádný datum vytištěn není,pouze rukou napsán,vždy kolem 14.jestli bude stačit zaslat harmonogram,ale bez jakýchkoliv znaků,podle čeho bych mohl být identifikován,zašlu jej.Omlouvám se,ale bojím se o práci.Nástěnku se pokusím opět vyfotit.
Hezký den

zdenekne.

Počet Příspěvků : 16
Reputace : -1
Datum Registrace : 03. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Šikana na pracovišti ze strany nadřízených Empty Re: Šikana na pracovišti ze strany nadřízených

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru