Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pseudo vedoucí

Goto down

pseudo vedoucí Empty pseudo vedoucí

Příspěvek  grebis Tue Oct 09, 2012 8:09 pm

Velice by mě zajímalo kde berou ty vedoucí?Asi jsem ze straré školy ale dle mého názoru by vedoucí měla ovládat veškerou práci svých podřízených.Tak kde je chyba?Že se vybírají jen takzvané horolezkyně Smile !! My bez nich přežijem ale co oni budou dělat bez nás?Pozdravit?Neexistuje!!!Chování posledního dlaždiče.A myslí si že zachrání celé Tesco.Kde jsme my obyčejní zaměstnanci?Po zaměstnancích jsou chcou zázraky,sami sedí v kanclu a jen kynou.Chtěl bych zažít směnu na které by bylo jen vedoucí,ÓÓÓ to by byli divy.To by se Lukáš divil.PS:Něco k zamyšlení:Ne jen horolezec může vést kolektiv.

grebis

Počet Příspěvků : 3
Reputace : 0
Datum Registrace : 09. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

pseudo vedoucí Empty Re: pseudo vedoucí

Příspěvek  grebis Tue Oct 09, 2012 8:26 pm

grebis napsal:Velice by mě zajímalo kde berou ty vedoucí?Asi jsem ze straré školy ale dle mého názoru by vedoucí měla ovládat veškerou práci svých podřízených.Tak kde je chyba?Že se vybírají jen takzvané horolezkyně Smile !! My bez nich přežijem ale co oni budou dělat bez nás?Pozdravit?Neexistuje!!!Chování posledního dlaždiče.A myslí si že zachrání celé Tesco.Kde jsme my obyčejní zaměstnanci?Po zaměstnancích jsou chcou zázraky,sami sedí v kanclu a jen kynou.Chtěl bych zažít směnu na které by bylo jen vedoucí,ÓÓÓ to by byli divy.To by se Lukáš divil.PS:Něco k zamyšlení:Ne jen horolezec může vést kolektiv.
Pokračování zítra.

grebis

Počet Příspěvků : 3
Reputace : 0
Datum Registrace : 09. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru