Tesco splnil slogan "Každá troška pomůže". Bankomat rozdával peníze

Goto down

Tesco splnil slogan "Každá troška pomůže". Bankomat rozdával peníze

Příspěvek  Admin za Thu Aug 20, 2009 10:32 am

Bankomat supermarketu Tesco v Londýně kvůli závadě začal vydávat dvakrát větší částku peněz, než kterou vybírající klient zadal. Během několika minut se vytvořila u bankomatu dlouhá frotna.Malé pozdvižení si užili lidé v západní části Londýna u supermarketu Tesco. Tamní bankomat totiž vydával dvojitou částku peněz, než kterou zadal vybírající klient. Celá událost nezůstala dlouho bez povšimnutí a během několika minut se vytvořila u bankomatu dlouhá fronta. Informoval o tom zpravodajský server DailyMail.

Dříve, než stačil supermarket se sloganem "Každá troška pomůže" závadu zjistit, vydal přístroj tisíce liber. Čekající lidé dokonce začali obvolávat příbuzné a kamarády, aby přišli. "Byl jsem čtvrtý v řadě čekající na výběr z bankomatu, když jsem uslyšel muže přede mnou říkat někomu do telefonu, že bankomat vydává dvojitou částku," uvedl místní obchodník Imran Mirza.

"Vypadalo to doopravdy jako akce Jedna plus druhý zdarma. Zkusil jsem poté vybrat 20 liber a bankomat mi vydal dalších dvacet liber navíc," dodal. Během hodiny už stálo ve frontě zhruba 50 lidí. Někteří lidé dokonce šli vybrat jednou a po pěti minutách se opět vrátili výběr zopakovat s jinou kreditní kartou.

"Kontroloval jsem ten bankomat po hodině a půl a stále vydával zdvojenou částku. Až nějak za pět hodin jsem postřehl, že mašina je mimo provoz," uvedl Mirza. Podle přihlížejících musel mít supermarket Tesco tisícovou ztrátu.
Tesco: Vymáhat peníze zpět nebudeme
Mluvčí Tesca uvedl, že uzavřeli bankomat ihned, jakmile zjistili závadu. V rámci prohlášení také dodal, že se společnost nebude snažit obdržet peníze zpět. "Byla to očividně chyba, která se stává velmi zřídka," řekl mluvčí.
avatar
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 31
Adresa : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru