Tesco White Rum

Goto down

Tesco White Rum

Příspěvek  Admin za Sat Aug 29, 2009 12:37 pm

Tesco nerespektuje Ženevskou konvenci

Mělo mě varovat už to, že 2x dražší Havana Club a Bacardi byly vyprodané, zatímco noname rum za polovic (cca 150,-) zůstal. No co, zas taková tragédie to bejt nemůže a teď už nikam jinam běhat nebudu.

Každý někdy udělá chybu.

Po otevření víčka jsem si vzpomněl na jeden obávaný postřik na mravence. Jelikož se mám moc rád, mazaně jsem nechal lahev stát na stole a čekal...

Po deseti minutách netrpělivého tikání oka směrem k lahvi se chytla první moucha a při laborování s limetkou poznamenala, že "to mojito je nějaký divný". Fajn, o ztrátě zraku ani slovo, tak já si teda taky cucnu.

Dostavila se prapodivná pachuť, kterou nepřekryla ani Coca-Cola. Předpokládám, že betaverzí byl "čistý" etanol s ředidlem C6000 v poměru 1:1.

Znechuceně jsem prohlédl etiketu a zjistil, že nad velkým, nevinně vyhlížejícím černým nápisem White Rum se krčí zlatě vytištěné "Selected by Tesco". Ne že bych ten řetězec neměl rád, je to jeden z použitelnějších super/hypermarketů, ale výrobek s nápisem Tesco považuji po určitých zkušenostech za varování.

Jestliže se přenesete přes ředidlovitý puch, jediné vhodné využití nalézá Tesco White Rum jako tjůningová směs do ostřikovačů. V jiném případě by měl být import této tekutiny považován za regulérní útok chemickou zbraní.

Autor: LordMord
avatar
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 31
Adresa : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

plně souhlasím

Příspěvek  vladimira.s. za Sun Sep 06, 2009 1:48 pm

jednou jsem ho pila a to byly stavy... opravdu jako z ředidla...

vladimira.s.

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 09. 08. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru