Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozor na TESCO!!

2 posters

Goto down

Pozor na TESCO!! Empty Pozor na TESCO!!

Příspěvek  Admin Sat Aug 29, 2009 12:42 pm

Tak toto mě vážně dostalo! Občas do emailu mimo nic neříkajícího spamu přijde i něco inteligentího. Nemůži se sváma o to nepodělit. Ale pozor měly by to číst asi osoby starší 18ti let! Takže mladší to mají zakázáno ale starší nechť si přečtou!! To musíte vědět!Pozor na TESCO!! Tesco-logo-xmas
Stal jsem se obětí chytrých podvodnic. Tohle se mi přihodilo konkrétně v hypermarketu TESCO Děčín a mohlo by se to stát snadno i Vám...


Jak podvodnice pracují: Dvě velice hezké, asi 18-leté dívky přijdou k autu, když dáváte nákup do kufru, začnou Vám umývat přední sklo a jejich prsa doslova vypadávají z blůzky s nápisem TESCO. Když jim poděkujete a nabídnete peníze za práci, řeknou "Ne" a požádají Vás, zda byste je pouze nezavezl zpět k hlavnímu vchodu. Když souhlasíte, obě se posadí na zadní sedadlo. V průběhu cesty se okamžitě začnou navzájem sexuálně dráždit a vzápětí jedna z nich přeleze na přední sedadlo a udělá Vám to pusou, zatímco druhá Vám ukradne peněženku. Přepošlete prosím tento mail Vašim dalším známým a kamarádům! Mně osobně ukradly peněženku minulý týden v úterý, ve středu, dvakrát ve čtvrtek, pak v pátek a naposledy včera ráno a večer !!!
Admin
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 36
Adresa : Brno

https://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pozor na TESCO!! Empty Re: Pozor na TESCO!!

Příspěvek  MassMen Sat Aug 29, 2009 12:44 pm

Ja osobne bych tam jezdil kazdej den az do konce zivota Very Happy:D

MassMen

Počet Příspěvků : 3
Reputace : 0
Datum Registrace : 09. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru