Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jak správně dát výpověď

2 posters

Goto down

jak správně  dát výpověď  Empty jak správně dát výpověď

Příspěvek  Ivana Štraubová Mon Nov 03, 2014 8:11 pm

Dobrý den , potřebuji od Vás radu , jak správně dát výpověď aniž bych poškodila níže uvedené dceru, mou osobu a soud který schválil mé odlužnění: jsem matka samoživitelka 1 dítě dcera nastoupila letos2014 do první třídy základní školy.Na víc mám povolenou insolvenci.
Důvod odchodu: pracuji v Tescu od roku 2011 kdy zaměstnavatel věděl že jsem samoživitelka a že mám povoleno odlužení tzv.Insolvenci.Mé zařazení je vedoucí směny na provozovně SM Stochov.Odejít chci a musím z důvodu - že mi neustále dělá překážky  při výchově a výuky dcery v první třídě.Na směnu mám většinou 3 pracovníky v četně mně a soft line- pracovnici kterou nemohu použít na pokladnu.Tak jdu na pokladnu osobně- tím se mi krátí čas na moje úkoly a když odcházím ,abych stihla vyzvednout dceru tak je na mě pohlíženo jako na zločince-že nemám vše hotovo.
Opravdu nedokážu být součastně na dvou místech a tuším že kvantová fyzika také neví jak na to.Práce mě baví , ale organizace a domluva je naprosté dilema.
Prosím jak správně formulovat výpověď aby byla přijatelná jak pro soud který mi stanovil insolvenci tak pro zaměstnavatele , který věděl že jsem samoživitelka přijal mě a nedokáže najít východisko.Děkuji s pozdravem Ivana

Ivana Štraubová

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 03. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

jak správně  dát výpověď  Empty Re: jak správně dát výpověď

Příspěvek  NOT, poradna Fri Nov 28, 2014 1:43 am

Ivana Štraubová napsal:Dobrý den , potřebuji od Vás radu , jak správně dát výpověď aniž bych poškodila níže uvedené dceru, mou osobu a soud který schválil mé odlužnění: jsem matka samoživitelka 1 dítě dcera nastoupila letos2014 do první třídy základní školy.Na víc mám povolenou insolvenci.
Důvod odchodu: pracuji v Tescu od roku 2011 kdy zaměstnavatel věděl že jsem samoživitelka a že mám povoleno odlužení tzv.Insolvenci.Mé zařazení je vedoucí směny na provozovně SM Stochov.Odejít chci a musím z důvodu - že mi neustále dělá překážky  při výchově a výuky dcery v první třídě.Na směnu mám většinou 3 pracovníky v četně mně a soft line- pracovnici kterou nemohu použít na pokladnu.Tak jdu na pokladnu osobně- tím se mi krátí čas na moje úkoly a když odcházím ,abych stihla vyzvednout dceru tak je na mě pohlíženo jako na zločince-že nemám vše hotovo.
Opravdu nedokážu být součastně na dvou místech a tuším že kvantová fyzika také neví jak na to.Práce mě baví , ale organizace a domluva je naprosté dilema.
Prosím jak správně formulovat výpověď aby byla přijatelná jak pro soud který mi stanovil insolvenci tak pro zaměstnavatele , který věděl že jsem samoživitelka přijal mě a nedokáže najít východisko.Děkuji s pozdravem Ivana

Dobrý den Ivano,
výpověď v případě insolvence bychom Vám nedoporučovali, pokud nemáte nové zaměstnání. Předně je spíš nutné se podívat na to, zda manažer/ka provozovny správně plánuje směny. Jelikož jeden zaměstnanec a vedoucí, neboť textiláky údajně nesmíte použít jinde, což je paradox a nesmyslný, je opravdu nemyslitelné obsazení směny. Doporučujeme Vám obrátit se přímo na oblastního personálního manažera nebo na formátovou personální manažerku pro ČR a o celé situaci je informovat, je také dobré napsat na linku ochrany zájmů. Každopádně doporučujeme nejprve zkusit nějaké možné řešení. Předně, jste-li samoživitelka, požádejte též písemně o vhodnou úpravu pracovní doby z důvodu péče o dítě.
Zkusíme požádat formátovou personální manažerku, aby se na plánování směn a fond hodin na Vaší provozovně podívala.
NOT, poradna
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru