Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pracovní doba a přesčasy

2 posters

Goto down

Pracovní doba a přesčasy Empty Pracovní doba a přesčasy

Příspěvek  seychel Tue Sep 23, 2014 11:32 am

Dobrý den, chci se zeptat, když mám pracovní dobu například 8 hodin a tuto si odpracuji. Tak musím na vyžádání zůstat i na přes čas? Nejde mi o to, že by nebyly proplaceny, to samozřejmě jsou a v plné výši. Ale jestli mám možnost odmítnout zůstat v práci déle? Protože ne vždycky se to hodí a třeba nemůžu, ale od manažerů je to podané tak, že jsme za to placeni tak musíme dělat kdy si řeknou a jak dlouho chtějí.




_______________________________________________________________________________________
Moje stránky: malá rychlá půjčka do výplaty

seychel

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 22. 09. 14

http://www.pujckanaop.cz/bleskova-pujcka-do-vyplaty-bez-poplatku

Návrat nahoru Goto down

Pracovní doba a přesčasy Empty Re: Pracovní doba a přesčasy

Příspěvek  NOT, poradna Fri Nov 28, 2014 1:57 am

seychel napsal:Dobrý den, chci se zeptat, když mám pracovní dobu například 8 hodin a tuto si odpracuji. Tak musím na vyžádání zůstat i na přes čas? Nejde mi o to, že by nebyly proplaceny, to samozřejmě jsou a v plné výši. Ale jestli mám možnost odmítnout zůstat v práci déle? Protože ne vždycky se to hodí a třeba nemůžu, ale od manažerů je to podané tak, že jsme za to placeni tak musíme dělat kdy si řeknou a jak dlouho chtějí.

Dobrý den,
zaměstnavatel Vám může přesčas nařídit, avšak pouze výjimečně a písemně. Ale může se jinak s Vámi na případné práci přesčas dohodnout. Pokud nesouhlasíte nebo nemůžete, řídíte se podle Vámi podepsaného harmonogramu směn.
Pokud Vás však zaměstnavatel nutí, třeba i pod výhrůžkou nebo Vás následně dokonce šikanuje, neprodleně nám napište podrobnosti na mail kodex@cz-not.eu či poradna@cz-not.eu nebo kontaktujte přímo linku ochrany zájmů Tesco.
NOT, poradna
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru