Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chlapec (3) spadl do díry po vánočním stromku

Goto down

Chlapec (3) spadl do díry po vánočním stromku Empty Chlapec (3) spadl do díry po vánočním stromku

Příspěvek  Admin Thu Feb 25, 2010 1:43 pm

Chlapec (3) spadl do díry po vánočním stromku 494522_vanocni-stromek-dira-tesco

Lajdáctví v Jirkově málem přivodilo neštěstí. Do díry plné vody po vánočním stromku před supermarketem Tesco spadl chlapec (3) a uvízl v ní po pás.
Přestože to matka oznámila v informačním centru marketu, nikoho to nezajímalo. „Šli jsme kolem. Najednou jsem se otočila a uviděla Matěje v jámě,“ popsala událost Ester Tučková (23) z Jirkova.

Dítě v díře vězelo po pás a nemohlo ven. „Podařilo se mi ho vytáhnout. Naštěstí se mu nic nestalo, byl jen mokrý,“ ulevila si žena.

Chlapec (3) spadl do díry po vánočním stromku 494523_vanocni-stromek-dira-tesco

Událost šla oznámit k infopultu supermarketu. „Hlavně z obavy, aby tam nespadlo jiné dítě. Řekli mi, že je to nezajímá a že si mám dítě hlídat,“ rozčílil matku přístup Teska.

Teprve poté, co se o událost začal zajímat Blesk, se na místě objevil muž v montérkách a otvor zajistil. „Je nám to líto a postaráme se o to, aby se to neopakovalo,“ uvedla mluvčí řetězce Eva Karasová.

Zdroj Blesk.cz
Admin
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 36
Adresa : Brno

https://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru