Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 úseky pro jednoho zaměstnance

2 posters

Goto down

2 úseky pro jednoho zaměstnance Empty 2 úseky pro jednoho zaměstnance

Příspěvek  tesco Thu Jun 21, 2012 11:05 am

dobrý den,
chci se zeptat jestli je možné, aby 1 zaměstnanec měl na starosti 2 obslužné pulty masa a grilu a to např. 3 - 4 dny za sebou.sobota - úterý. kolikrát se stává že i ve středu a ve čtvrtek. Tak lidi zvoní u obou úseků a kolikrát nevím na kterou stranu mám jít obsloužit první.Do toho musím vybírat slevy z regálu balených lahudek což trvá asi hodinu.takže slevy vybírat do toho odbíhat obsluhovat dva useky.atd..My totiž nemáme na starosti jenom obsluhovaní zákazníků ale nekolik i jiných prací,které musíme stíhat.A je to pro nás fyzicky naročné, a ještě si stežují zakazníci - já už sem zvonil dvakrát a nebo no kde ste?, atd...Takže i psychicky náročné.
A ještě jestli je vubec možné aby za pultem lahudek byla v pátek a v sobotu na raní od 6-10 kolikrát i od 6-12hodin sama jedna prodavačka.Takže vlastne jen obsluhuje a doprodává co má v pultě,protože nemá šanci jít si třeba nakrajet šunky nebo doplnit nejaké salaty atd....
Děkuji za odpoveď.

tesco

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

2 úseky pro jednoho zaměstnance Empty Re: 2 úseky pro jednoho zaměstnance

Příspěvek  NOT, poradna Wed Aug 08, 2012 8:16 pm

tesco napsal:dobrý den,
chci se zeptat jestli je možné, aby 1 zaměstnanec měl na starosti 2 obslužné pulty masa a grilu a to např. 3 - 4 dny za sebou.sobota - úterý. kolikrát se stává že i ve středu a ve čtvrtek. Tak lidi zvoní u obou úseků a kolikrát nevím na kterou stranu mám jít obsloužit první.Do toho musím vybírat slevy z regálu balených lahudek což trvá asi hodinu.takže slevy vybírat do toho odbíhat obsluhovat dva useky.atd..My totiž nemáme na starosti jenom obsluhovaní zákazníků ale nekolik i jiných prací,které musíme stíhat.A je to pro nás fyzicky naročné, a ještě si stežují zakazníci - já už sem zvonil dvakrát a nebo no kde ste?, atd...Takže i psychicky náročné.
A ještě jestli je vubec možné aby za pultem lahudek byla v pátek a v sobotu na raní od 6-10 kolikrát i od 6-12hodin sama jedna prodavačka.Takže vlastne jen obsluhuje a doprodává co má v pultě,protože nemá šanci jít si třeba nakrajet šunky nebo doplnit nejaké salaty atd....
Děkuji za odpoveď.

Dobrý den,
v tomto případě jde o standardní problém společnosti, na který neustále poukazujeme. Znovu předáme zaměstnavateli s požadavkem na řešení a zvýšení počtu zaměstnanců. Jinou uspokojivou odpověď nejsme v tuto chvíli schopni poskytnout.

Hezký den
NOT, poradna
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru