Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzijni pripojisteni

Goto down

Penzijni pripojisteni Empty Penzijni pripojisteni

Příspěvek  cartmann Tue Jun 18, 2013 10:32 am

Dobry den, mam dotaz, jestli nekdo mate zkusenost s benefitem penzijniho pripojisteni, kdy Tesco prispiva. Chtel jsem to vyuzit, na penzijnim fondu nahlasil prispevek od zamestnavatele, v dubnu to podal na personalni oddeleni v Tescu, s tim, ze od kvetna to bude platit.
Kdyz jsem si ted v cervnu overoval, jestli penize dosly, tak nedosly. Posledni byla vlastni platba v dubnu. Pritom na vyplatnici za kveten byla strzena castka za poslani penez na ucet.
Na personalnim to preposlaly na ucetni. A uciteni vice nez neochotna, kdyz jsem chtel vysvetleni a detail platby, aby se to dohledalo na penzijnim fondu, tam i bylo sdeleno, ze si nebude dopisovat at zavolam. Do telefonu mi take nic nechtela rict, ze kdyz se to strhava v kvetnu z vyplaty, ze to posilaji az v pristim mesici. Takze mi mesic vlastne bude chybet, hlavne ze to bylo dohodnuto jinak. A ze mam cekat do konce mesice, ze to pojistovnam trva, pritom tam mi rekli, ze platby zauctovavaji hned jak prijdou. Prijde mi velmi neseriozni strhnout penize o mesic driv, ale poslat az v nasledujicim mesici, takze prispevek zamestnavatele je na principu, ze od zamestnancu si sami ty penize jeste mesic drzi? Tim aby usetrili na urokach a ve finale prispeli mene? Mate s tim nekdo zkusenost prosim? Nebo je to jen neochota dane ucetni a neco nebylo provedeno spravne? Dekuji za Vase zkusenosti.

cartmann

Počet Příspěvků : 6
Reputace : 0
Datum Registrace : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Penzijni pripojisteni Empty Re: Penzijni pripojisteni

Příspěvek  cartmann Wed Jun 26, 2013 1:48 pm

Tak opravdu Tesco penize strhne o mesic drive, aby to o mesic pozdeji poslalo.
V dove elektronicke komunikace. Penize strhne v kvetnove vyplate (tudiz do 10. v mesici), a na penzijni ucet to prislo 20. cervna.
V ramci mnozstvi objemu penez vsech zamestnancu, kteri takto si plati penzijni pripojisteni, vidim jediny duvod, aby Tesco usetrilo neco z toho na urokach.
Jinak si nedovedu predstavit jaky je problem,v danem mesici penize strhnout a v danem mesici je poslat kam patri.

cartmann

Počet Příspěvků : 6
Reputace : 0
Datum Registrace : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru