Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příplatek za zástup

2 posters

Goto down

Příplatek za zástup Empty Příplatek za zástup

Příspěvek  Antrax. Wed Aug 07, 2013 11:15 am

Dobrý den,

pracuji v Tescu expres  jako POP  dostala jsem smlouvu na zastupující vedoucí v nepřítomnosti
vedoucích o kolik se mi navýší mzda při zastupovnání např. 1den? Moc díky za odpověd.

Antrax.

Počet Příspěvků : 2
Reputace : 0
Datum Registrace : 27. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Příplatek za zástup Empty Re: Příplatek za zástup

Příspěvek  NOT, poradna Tue Aug 13, 2013 6:33 pm

Antrax. napsal:Dobrý den,

pracuji v Tescu expres  jako POP  dostala jsem smlouvu na zastupující vedoucí v nepřítomnosti
vedoucích o kolik se mi navýší mzda při zastupovnání např. 1den? Moc díky za odpověd.
Dobrý den,
pokud zastupujete vedoucí v době její nepřítomnosti na základě "Pověření k dočasnému výkonu svěřené odpovědnosti", pak Vám k Vaší mzdě náleží podle vnitřního předpisu zaměstnavatele příplatek za každou odpracovanou hodinu nebo její část ve výši 15,- Kč.
Pokud došlo k uzavření změny pracovní smlouvy na dobu určitou (po dobu nepřítomnosti-zástupu), pak Vám náleží měsíční mzda odpovídající nástupní mzdě v pozici vedoucí prodejny podle interních mzdových sazeb Tesco. K tomu potřebujeme znát umístění (město) a typ provozovny, případně číslo provozovny.
Hezký den
NOT, poradna
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru