family day

Goto down

family day

Příspěvek  xyz za Tue Jul 27, 2010 10:12 pm

Proč zaměstnanci obchodních domů mohou využívat na poukázce i útržky č.5 a 6.? Je na nich přímo napsáno, že jsou pouze pro obchodní domy. Pracovníci OD jsou tedy oproti pracovníkům HM ve výhodě, protože mohou nakoupit vícekrát. V některých HM je placeno i na úseku masa a na informacích (např. nábytek, velké elektro na dopravu, sekačky atd) ale na poukázce s těmito pokladnami není počítáno.

xyz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: family day

Příspěvek  Ivan P. za Tue Jul 27, 2010 11:48 pm

xyz napsal:Proč zaměstnanci obchodních domů mohou využívat na poukázce i útržky č.5 a 6.? Je na nich přímo napsáno, že jsou pouze pro obchodní domy. Pracovníci OD jsou tedy oproti pracovníkům HM ve výhodě, protože mohou nakoupit vícekrát. V některých HM je placeno i na úseku masa a na informacích (např. nábytek, velké elektro na dopravu, sekačky atd) ale na poukázce s těmito pokladnami není počítáno.

Dobrý den,
obchodní domy jsou vícepatrové, proto se využívá kuponu 5 a 6 právě na obchodních domech. Na informacích v HM můžete využít kteréhokoli ústřižku, podle druhu nákupu. Na nábytek či elektro, které hradíte na informacích využijete tedy kuponu určeného pro elektro a pod.
Na obchodních domech jsou však pokladny v každém patře a při východu z těchto pater musí být zboží řádně zaplaceno. Většinou jsou to právě o 2 patra vyšší budovy, a proto 2 kupony navíc. Na HM můžete vše hradit na pokladně jednorázově, popřípadě můžete využít informací pro nadměrný nákup zboží, tak jak bylo vysvětleno více. Mohu sdělit, že na některých jednotkách Vám v takovém případě na informacích namarkují i nákup celý. Bohužel asi však ne všude.
avatar
Ivan P.
předseda rady a KV
předseda rady a KV

Počet Příspěvků : 130
Reputace : 2
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 46
Adresa : Česká Republika, Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Re: family day

Příspěvek  simI za Fri Aug 06, 2010 12:49 pm

NO NEVÍM NEVÍM ,. MYSLÍM SI ŽE S FAMILY DAY JE POŘÁD NĚJAKÝ PROBLÉM.. NICMÉNĚ NA OBCHODNÍCH DOMECH SI MŮŽETE ZA JAKOUKOLIV ČÁST KUPONU NAKOUPIT CO CHCETE ..KDEKOLIV COKOLIV, ZASE NA DRUHOU STRANU POKUD PŘÍJDETE DO HM TAK VÁM NA POKLADNĚ VEZMOU MAXIMÁLNĚ JEDNIČKU S TÍM, ŽE OSTATNÍ NEBEROU VŮBEC ..TAK BY MNĚ JEN ZAJÍMALO V ČEM JE ROZDÍL..KDYŽ MŮŽOU V OBCHODÁKU VZÍT VŠECHNO PROČ V "HYPÁČI" NE?? MAJÍ SNAD JINÝ POKLADNÍ SYSTÉM , ČI METODICKÝ POKYN ..SAMA VÍM, ŽE SE S KUPONAMA PAK NIC NEDĚJE , NIKDO TO NESLEDUJE , NIKDO TO NEEVIDUJE ..POKUD JE POKLADNÍ CHYTRÁ TAK DÁ SLEVU I LIDEM BEZ KUPONU , STAČÍ ZADAT DO POKLADNY KOD A SLEVA SE NAČTE.. No
DALŠÍ NEŠVAR JSOU STRAVENKY , NĚKDE LZE ZA STRAVENKY KOUPIT I DVD PŘEHRÁVAČ A NĚKDE VAM ZA STRAVENKY NEPRODAJÍ ANI LÁHEV VÍNA..ASI JE TO O JEDNOTLIVÝCH MANAŽERECH , KDO CO KDE DOVOLÍ ..CO KDE KDO KONTROLUJE Sad

simI
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: family day

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru