Krvavý lov na kapra podle Tesca

Goto down

Krvavý lov na kapra podle Tesca

Příspěvek  Admin za Thu Dec 10, 2009 10:41 pm

Jak se loví kapr v Plzni? Prodavači ryba 'uteče z pultu'. Chvíli ji honí, pak ji lapí... Po chvíli se vrací a nakonec kapra praští paličkou na zemi mezi regály. Před zraky zákazníků - i dětí.
Tato scéna se odehrála v hypermarketu Tesco na Rokycanské třídě.

Prodavači vyklouzl kapr a spadl mu na zem. Ryba už patrně dostala ránu do hlavy, protože na zemi krvácela a mrskala sebou mezi regály. Prodavač se ji snažil chytit, ale moc se mu to nedařilo. Nakonec kapr skončil v pasti přikrytý podběrákem.

"Myslel jsem si, že je konec a rybu zvedne a odnese k pultu," líčí začátek dramatu zákazník Daniel Melichar, který scénu zachytil fotoaparátem. Prodavač se za chvíli vrátil a držel v ruce paličku. Kapra pak na zemi, přímo před dětmi zabil. Prodavač při zabíjení kapra ale předpisy neporušil.

"Ale z morálního hlediska je to jiné. Měl kapra zvednout ze země, odnést ho zpátky k pultu a tam ho zabít, aby to děti neviděly," uvedla ředitelka krajské veteriny v Karlových Varech Mária Slepičková.

Reakce? Prodavače proškolí

Mluvčí Eva Karasová: Co se týče konkrétní zkušenosti našeho zákazníka při nákupu kapra, je nám velmi líto, že k ní došlo a že jejími svědky se staly děti. Náš pracovník se snažil rybu zachytit co nejrychleji a nejšetrněji. Velmi se zákazníkům omlouváme. Celou záležitost jsme již na prodejně řádně prošetřili. Chceme v budoucnu takové záležitosti omezit na minimum a z tohoto důvodu bude příslušný zaměstnanec proškolen.

Zdroj Blesk
avatar
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 31
Adresa : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru