Všem čtenářům a zaměstnancům

Goto down

Všem čtenářům a zaměstnancům

Příspěvek  tiskovecentrum.NOT za Wed Dec 23, 2009 3:30 pm

Vážení čtenáři, zaměstnanci

Rok s rokem se sešel a opět prožíváme velmi hektické a stresující období vánočního prodeje, podotýkáme se s nízkým počtem stále se zkracujících hodin a očekáváme v nervózním napětí plány hodin a mzdových fondů pro nadcházející měsíce. Stále stejná a opakující se situace, která není důsledkem špatné práce Vás provozních zaměstnanců, a jež se rok od roku zhoršuje. Čeká nás nová kolektivní smlouva, kdy platnost té stávající již pomalu končí. Sledujeme pečlivě situaci v jednotlivých provozovnách a hledáme řešení. Zaujali jsme velmi jasná stanoviska a rozhodnutí, která se musí bez odkladu v následujících dnech neprodleně řešit, k tomu však budeme velmi mnoho potřebovat Vaši aktivní podporu.

I přes to všechno bychom Vám všem rádi popřáli, abyste alespoň v tento čas zapomněli na všechny tyto nepříjemné strasti a prožili v kruhu svých nejbližších spokojené Vánoce. Připijte si do roku 2010 s přáním, aby byl tento nadcházející rok lepší, než rok stávající. Přejeme Vám, aby s rokem 2009 odešly veškeré Vaše nepříjemné starosti a zážitky, které jste prožily, ať již v práci či ve Vašem soukromém životě.

Čeká nás všechny hodně složité období, kdy budeme muset velmi jasně vyslovit svůj názor a požadavky, abychom hájili svá práva a pracovali za takových podmínek ve zdravé prosperující společnosti, které nám právem za naši práci náleží. Přejeme Vám nejen úspěšný rok 2010, ale i roky následující. A tak dáli-li se to přece jen alespoň trochu říci, Vám všem přejeme

„Veselé Vánoce a šťastný Nový rok“
avatar
tiskovecentrum.NOT

Počet Příspěvků : 30
Reputace : 1
Datum Registrace : 20. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi http://http:nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru