Výzva všem zaměstnancům: Pomáháme postiženým povodněmi

Goto down

Výzva všem zaměstnancům: Pomáháme postiženým povodněmi

Příspěvek  tiskovecentrum.NOT za Sat Aug 14, 2010 10:09 pm

Výzva všem zaměstnancům: Pomáháme postiženým povodněmi
...
První pomoc do zasažených oblastí na severu Čech poslal Nadační fond Tesco již o víkendu. Balené vody a čisticí prostředky putovaly bezprostředně po prvních zprávách o neštěstí rovnou z obchodů postiženým obyvatelům Liberecka. Tesco všem svým zaměstnancům, kteří byli přímo postiženi záplavami, poskytuje dva dny placeného volna pro vyřízení osobních záležitostí, možnost neplaceného volna a jeho napracování a v obzvláště závažných případech individuální finanční výpomoc.

Solidaritu a účast se svými kolegy projevili i zaměstnanci obchodního domu My Liberec. Uspořádali pro ty, které živel poškodil, finanční sbírku. Pomoc - bezplatné náhradní ubytování - dostali i zaměstnanci, kteří se v kritické situaci nemohli dostat z práce domů.

Vyzýváme Vás, zaměstnance společnosti Tesco a členy odborových organizací, nebuďte lhostejní osudu kolegů postižených povodněmi a podejte pomocnou ruku, či přispějte do sbírek a pozvedněte solidaritu mezi lidmi. Informujte se u svých manažerů Lidských zdrojů a zástupců odborových organizací, jak můžete pomoci nebo o možnosti poskytnout finanční dar na pomoc zaměstnancům z postižených oblastí.

sbírkové konto 5001234100/5500 (bez poplatku u Raiffeisen bank)
Nadační Fond Tesco


Všem z Vás, kteří jste již jakkoli pomohli děkujeme. Děkujeme i těm z Vás, kteří tak teprve učiní. Nezapomeňte, že Země je živel a takové neštěstí může kdykoli zcela nečekaně potkat každého z nás.

-NOT-
avatar
tiskovecentrum.NOT

Počet Příspěvků : 30
Reputace : 1
Datum Registrace : 20. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi http://http:nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru