Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

poměry v hm olomouc

Goto down

poměry v hm olomouc Empty poměry v hm olomouc

Příspěvek  evelýna Fri Jan 21, 2011 10:03 pm

Ráda bych se zeptala jak mám postupovat při šíkaně od manažerky mého oddělení přečetla jsem si několik článku na toto téma a prý se dá těžko něco dokázat a proto se tzv.mobbing začíná rozmáhat ,nejsem jediná ale ostatní se bojí něco říct v dnešní době to chápu , ale přece prosím o odpověď díky Evelýna Olomouc

evelýna
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

poměry v hm olomouc Empty Re: poměry v hm olomouc

Příspěvek  Ivan P. Sat Jan 22, 2011 3:33 pm

evelýna napsal:Ráda bych se zeptala jak mám postupovat při šíkaně od manažerky mého oddělení přečetla jsem si několik článku na toto téma a prý se dá těžko něco dokázat a proto se tzv.mobbing začíná rozmáhat ,nejsem jediná ale ostatní se bojí něco říct v dnešní době to chápu , ale přece prosím o odpověď díky Evelýna Olomouc

Dobrý den,
dokázat mobing je opravdu složité. V Olomouci máme docela početnou odborovou organizaci a bylo by dobré, abychom toto řešili osobně, zjistili všechny podrobnosti a snažili se najít důkazy.
Nicméně si Vám jednu možnost dovolíme nabídnout. Budeme spolupracovat na nátáčení projektu o poměrech a praktikách v obchodních řetězcích. Máte možnost se anonymě do tohoto projektu zapojit a o praktikách na provozovně se vyjádřit a možná, že si pak někdo konečně uvědomí vážnost situace a alarmující špatné a šikanozní poměry řady vedoucích pracovníků k zaměstnancům na provozních jednotkách a vedení společnosti konečně mobing (šikanu na pracovišti) začne důrazněji prověřovat a rázně řešit s velkou vážností.
V tuto chvíli, jelikož nemáme všechny potřebné informace, přestože již o poměrech v HM Olomouc řadu skutečností víme a toto puzzle skládáme, nemohu Vám přesně poradit. Šikana na pracovišti je velmi závažná a nežádoucí, proro Vás prosím o podrobnější informace. Můžete psát i na e-mail NOT.sekretariat@gmail.com nebo nezavisleodborytesco@centrum.cz.
Jen pokud budeme znát daleko podrobnější informace, můžeme se pokusit vše vyřešit. Je mi líto, že Vám nemůžu podat pozitivnější informaci. Určitě však uvažujte o možnosti vyjádřit se v připravovaném dokumentu (samozřejmě anonymně).

Za Radu NOT přeji hezký den, Ivan.
Ivan P.
Ivan P.
předseda rady a KV
předseda rady a KV

Počet Příspěvků : 130
Reputace : 2
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 51
Adresa : Česká Republika, Brno

http://nezavisleodborytesco.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru