Na Štědrý den bude v obchodech Tesco otevřeno do 14 hodin

Goto down

Na Štědrý den bude v obchodech Tesco otevřeno do 14 hodin

Příspěvek  Admin za Thu Oct 27, 2011 8:11 pm


Praha, 26. října 2011 – Otevírací doba obchodů Tesco bude v době předvánočních nákupů upravena tak, aby si zákazníci mohli nakoupit v klidu a bez stresu. Ve dnech od 14. do 23. prosince budou mít vybrané hypermarkety otevřeno nepřetržitě. Rozšířenou prodejní dobu budou mít i vybrané expresy, supermarkety a obchodní domy. Naopak na Štědrý den bude ve všech obchodech Tesco otevřeno do 14 hodin. Tesco se tímto krokem snaží vyjít vstříc také svým zaměstnancům, kteří se tak mohou na sváteční večer připravit a prožít jej v klidu se svými blízkými.

„Z průzkumů vyplývá, že většina zákazníků zkrácení prodejní doby na Štědrý den vnímá pozitivně. Mimořádně prodloužená otevírací doba v posledních dvou týdnech před svátky umožní zákazníkům pořídit si vánoční nákupy v klidu a pohodlí. Ti, kteří zaznamenali i důvod úpravy otevírací doby na Štědrý den, oceňují, že se snažíme citlivě vyvažovat zájmy zákazníků a zaměstnanců,“ říká Karel Foltýn, personální ředitel Tesco. Zákazník je v obchodech Tesco vždy na prvním místě. Firma ale nezapomíná ani na zaměstnance, bez jejichž nasazení by zvládnutí vánočních nákupů nebylo možné. Již třetím rokem proto Tesco na Štědrý den upravuje prodejní dobu do 14 hodin a udává tak mezi ostatními maloobchodními řetězci pozitivní trend.

Otevírací doba bude upravena i v době svátků. Na první svátek vánoční budou mít všechny provozovny kromě čerpacích stanic zavřeno a otevřou se až na Štěpána od 8 hodin. Mezi svátky od 27. do 30. prosince budou platit běžné otevírací hodiny, na Silvestra pak obchody Tesco zavřou v 17 hodin. Na Nový rok se otevřou od 12 hodin pouze čerpací stanice a prodejna potravin v obchodním domě My na Národní třídě v Praze. Všechny obchody opět přivítají zákazníky 2. ledna 2012 v 7 hodin ráno a navážou na běžnou otevírací dobu. Podrobný přehled naleznete níže v tabulce.

Prodloužení prodejní doby si vyžádá úpravu jednotlivých směn a zejména zvýšení počtu zaměstnanců na obchodech. Jako každoročně Tesco posílí o brigádníky, ale na pomoc přijdou také zaměstnanci z centrály a managementu. V zapojení zaměstnanců z kanceláří do práce na provozovnách v období Vánoc a Velikonoc má Tesco v porovnání s konkurencí výjimečné postavení. V rámci akce nazvané Pomocné ruce (Helping Hands) se každoročně v předvánočním období přesouvají stovky zaměstnanců centrály za pokladny a mezi regály.

_________________
Admin
avatar
Admin
Admin

Počet Příspěvků : 181
Reputace : 1
Datum Registrace : 25. 07. 09
Věk : 31
Adresa : Brno

Zobrazit informace o autorovi http://nezavisleodborytescc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru