Nezávislé Odbory Tesco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

práce na jiném úseku

2 posters

Goto down

práce na jiném úseku Empty práce na jiném úseku

Příspěvek  neviditelný Tue Feb 05, 2013 9:20 pm

dobrý den,
mám dotaz k přidělování práce. Nedávno jsem nastoupil jako dopňovač zboží na jednom úseku, ve smlouvě mám ale prodavač s inkasem, při pohovoru mi bylo řečeno, že se jedná o práci jen na tom úseku, pro který mě přijímají, přesto mě neustále posílají střídat na ůsek lahůdek. V "moje práce", kterou jsem obdržel u podpisu smlouvy je sice i obsluha na obslužném úseku nicméně mi o tomto nebylo při pohovoru nic řečeno. Ptám se tedy zda mám vůbe nějakou šanci se nějak bránit? ústní pohovor dnes nedokážu. Navíc je viditelné, že kolega se stejnou smlouvou takovou práci dělat nemusí. Něaká rada jak se bránit a nepřijít o místo? Podotýkám, že jsem ve zkušební době!!Sad

neviditelný

Počet Příspěvků : 1
Reputace : 0
Datum Registrace : 05. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

práce na jiném úseku Empty Re: práce na jiném úseku

Příspěvek  NOT, poradna Sat Feb 23, 2013 10:22 pm

neviditelný napsal:dobrý den,
mám dotaz k přidělování práce. Nedávno jsem nastoupil jako dopňovač zboží na jednom úseku, ve smlouvě mám ale prodavač s inkasem, při pohovoru mi bylo řečeno, že se jedná o práci jen na tom úseku, pro který mě přijímají, přesto mě neustále posílají střídat na ůsek lahůdek. V "moje práce", kterou jsem obdržel u podpisu smlouvy je sice i obsluha na obslužném úseku nicméně mi o tomto nebylo při pohovoru nic řečeno. Ptám se tedy zda mám vůbe nějakou šanci se nějak bránit? ústní pohovor dnes nedokážu. Navíc je viditelné, že kolega se stejnou smlouvou takovou práci dělat nemusí. Něaká rada jak se bránit a nepřijít o místo? Podotýkám, že jsem ve zkušební době!!Sad

Dobrý den,
odpovědí Vás zřejmě nepotěšíme, ale máte-li pracovní smlouvu jako prodavač s inkasem, může s Vámi bohužel vedení "šibovat" dle libosti skoro všude. Proti širšímu ujednání pracovní pozice se bohužel nejde bránit jednoduše, ale opravdu jen velmi těžko, a to ještě ne se 100% úspěchem.
V rámci vyjednávání se však pokusíme blíže specifikovat pracovní pozice se stále se měnících popisech práce.
Ani nám se bohužel tento přístup nelíbí.
NOT, poradna
NOT, poradna

Počet Příspěvků : 73
Reputace : 18
Datum Registrace : 24. 01. 11
Adresa : Nezávislé odbory Tesco, Skandinávská 128/2, Brno 619 00

http://www.cz-not.eu/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru